ДО УВАГИ мешканців ПРИВАТНОГО СЕКТОРУ, в яких НЕ встановлений прилад обліку холодної води!

Технічні умови і робочий проект на приєднання Вашого будинку до міської системи централізованого водопостачання вимагали встановлення вузла комерційного обліку води. Ці вимоги Вами не виконані.

Згідно чинного законодавства усі вводи зовнішніх інженерних мереж у житлових будівлях повинні бути обладнані вузлами комерційного обліку (пункт 13 Порядку оснащення будівель вузлами комерційного обліку та обладнанням інженерних систем для забезпечення такого обліку, затвердженого наказом Мінрегіонбуду України  від 09.08.2018 № 206).

Плата за надані послуги вноситься споживачем відповідно до показань приладів обліку води. (пункт 20 «Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення» Постанова КМУ № 630 від 21.07.2005)

Враховуючи вищевикладене, Вам необхідно встановити прилади обліку води в строк до 10.06.2020р.

Технічні вимоги до вузла обліку води, встановлені діючим законодавством:

1. Вузол комерційного обліку встановлюється на стороні споживача на межі майнової належності у точці приєднання (вводу) до зовнішніх інженерних мереж. В разі неможливості встановлення – погодити з  КП „Броваритепловодоенергія» інше місце, якомога ближче до точки приєднання.

2.Метрологічний клас точності незалежно від типу розміщення приладу обліку (вертикальне або горизонтальне) має бути для окремо розташованих будівель – не нижче ніж «С».

3.  Просторові обмеження:

– Вузол обліку встановлюється в діапазоні висот 1000 –1500 мм від рівня підлоги та не ближче ніж 200 мм від стіни для створення можливості здійснення огляду, повірки, обслуговування та ремонту, а також знімання показань.

– Для вузлів розподільного обліку діаметром 15-20 мм мінімальна висота розміщення вузла обліку може бути зменшена до 400 мм від рівня підлоги, а відстань від найближчої стіни до 100 мм.

– Для зменшення погрішності показань водоміра при установці необхідно передбачити прямолінійні ділянки трубопроводу згідно технічного паспорту приладу обліку для кожної марки окремо.

4.  Після прийняття в експлуатацію вузла обліку води він пломбується представниками КП «Броваритепловодоенергія» та ставиться на абонентський облік.

Контактні телефони: 04594-4-69-85 – Служба по забезпеченню обліку та режимів  тепловодопостачання

                                                                 Типові установки приладів обліку води

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.