ГРОМАДСЬКІ ОБГОВОРЕННЯ ПРОЕКТУ ІНВЕСТИЦІЙНОЇ ПРОГРАМИ

На виконання вимог Постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 30.06.17 № 866 року, КП «Броваритепловодоенергія» інформує про розгляд та громадські обговорення проекту Інвестиційної програми по водопостачанню та водовідведенню КП «Броваритепловодоенергія» на 2021 рік.

Повідомляємо, що дана інвестиційна програма розроблена відповідно до “Порядку розроблення, погодження та затвердження інвестиційних програм суб’єктів господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення”, що затверджений постановою НКРЕКП № 1131 від 14.09.2017 р. і відповідно до Постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до порядків розроблення, погодження та затвердження інвестиційних програм суб’єктів господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення» №1372 від 04.08.2016 р.

Відкрите обговорення проекту Інвестиційної програми по водопостачанню та водовідведенню КП «Броваритепловодоенергія» на 2021 рік  відбудеться 08 жовтня 2020 р., о 15.00.

Враховуючи обмеження на зібрання людей, через заходи зі стримування розповсюдження COVID-19, відкрите обговорення проекту Інвестиційної програми по водопостачанню та водовідведенню КП «Броваритепловодоенергія» на 2021 рік відбудеться онлайн на платформі Zoom, шляхом проведення онлайн трансляції з голосуванням в чаті зареєстрованих учасників.

Для отримання посилання на трансляцію відкритого обговорення необхідно подати заявку із зазначенням в ній прізвища, ім’я та по батькові, адреси проживання, номеру мобільного телефону, адреси електронної пошти, пропозицій та зауважень до проекту Інвестиційної програми по водопостачанню та водовідведенню КП «Броваритепловодоенергія» на 2021 рік (за наявності).

Заявка для участі у відкритому обговоренні проекту Інвестиційної програми по водопостачанню та водовідведенню КП «Броваритепловодоенергія» на 2021 рік, зауваження та пропозиції приймаються:

на електронну адресу: info@brovteplo.com.ua

або письмово на адресу: вул. Грушевського, 3-а до 07 жовтня  2020 р. (включно).

Додаток до Інвестиційної Програми 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.