Інформація для споживачів щодо обговорення проекту Інвестиційної програми

На виконання вимог Постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 30.06.17 року, КП «Броваритепловодоенергія» інформує про розгляд та громадські обговорення проекту Інвестиційної програми комунального підприємства Броварської міської ради Київської області «Броваритепловодоенергія»по теплопостачанню  на 2019 рік.

Повідомляємо, що дана Інвестиційна програма розроблена відповідно до «Порядку розроблення, погодження та затвердження інвестиційних програм суб’єктів господарювання у сфері теплопостачання», що затверджений Постановою НКРЕКП №1131 від 14.09.2017 р. і відповідно до Постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до порядків розроблення, погодження та затвердження інвестиційних програм суб’єктів господарювання у сфері теплопостачання» №1372 від 04.08.2016 р.

Пропозиції та зауваження з приводу Інвестиційної програми по теплопостачанню комунального підприємства Броварської міської ради «Броваритепловодоенергія» на 2019 рік приймаються на електронну адресу: teplo-brovary@ukr.net або письмово на адресу: вул. Грушевського, 3-а до 30 листопада 2018 р. (включно).

Відкриті слухання з розгляду питання затвердження інвестиційної програми по водопостачанню та водовідведенню КП «Броваритепловодоенергія» на 2019 рік  відбудуться 30 листопада 2018 р., о 15.00, в приміщенні актової зали КП «Броваритепловодоенергія» за адресою:  м. Бровари,  вул. Грушевського, 3-а.

Проект Інвестиційної програми комунального підприємства Броварської міської ради Київської області «Броваритепловодоенергія» по теплопостачанню на 2019 рік

№ 

Найменування заходів

Мета реалізації заходу

Теплопостачання

1 Технічне переоснащення 23 ЦТП з заміною підігрівачів та насосного обладнання м. Бровари Київської області

 

Заміна кожухотрубних підігрівачів на сучасні пластинчаті теплообмінники та заміну фізично і морально застарілого насосного обладнання на менш енергоємне насосне обладнання.  .

Всього за Інвестиційною програмою: 5145,94 тис. грн. з них:

амортизаційні відрахування: 2965,63 тис. грн.

Виробничі інвестиції з прибутку: 2180,31 тис. грн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.