Інформація про направлення заяв на коригування тарифів до Національної комісії

На виконання вимог постанови НКРЕКП №866 від 30.06.17 року КП «Броваритепловодоенергія» інформує про направлення заяв на коригування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення на 2019 рік до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг. 

Повідомляємо, що розрахунки виконано відповідно до Порядку формування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення, затвердженого Постановою НКРЕКП  № 339 від 14.03. 2019 р. «Про затвердження Порядку формування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення».

Пропозиції та зауваження з приводу перегляду тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення на 2019 рік приймаються на електронну адресу: teplo-brovary@ukr.net або письмово на адресу: вул. Грушевського, 3-а до 7 серпня 2019 р. (включно).

Відкриті слухання з розгляду питання перегляду тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення на 2019 рік відбудуться 8 серпня 2019 р., о 15.00, в приміщенні актової зали КП «Броваритепловодоенергія» за адресою: м. Бровари, вул. Грушевського, 3-а.

Розрахунок тарифів на послуги з централізованого постачання холодної води та водовідведення 

Адміністрація КП «Броваритепловодоенергія»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.