Протокол відкритого обговорення проекту постанови НКРЕКП “Про схвалення Інвестиційної програми Комунального підприємства Броварської міської ради Київської області “Броваритепловодоенергія” на 2019 рік”

Додаток 4

до Порядку проведення відкритого
обговорення проектів рішень Національної
комісії, що здійснює державне регулювання
у сферах енергетики та комунальних послуг

 

ПРОТОКОЛ

відкритого обговорення проекту постанови НКРЕКП “Про схвалення Інвестиційної програми Комунального підприємства Броварської міської ради Київської області “Броваритепловодоенергія” на 2019 рік”

 

04 червня 2019року

 

Місце проведення:

м. Бровари вул. Грушевського,3а, КП «Броваритепловодоенергія», приміщення актового залу, поверх 3

Реєстрацію учасників відкритого обговорення розпочато 0 13-30 год. в приміщенні актового залу, поверх 3

Час проведення: 14.00 год.

Запрошені:

– представник управління НКРЕКП у м. Києві та Київській області

– представник органу місцевого самоврядування

– представник Броварського УБЖКГІТ

 

Присутні:

Представники управління НКРЕКП у Києві та Київській області, представники КП «Броваритепловодоенергія», заступник міського голови, представник управління будівництва, житлово-комунального господарства, інфраструктури та транспорту Броварської міської ради та інші (список реєстрації – у додатку 1 до цього протоколу).

Порядок денний:

1.  Обговорення постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг “Про схвалення Інвестиційної програми Комунального підприємства Броварської міської ради Київської області “Броваритепловодоенергія” на 2019 рік”, – відповідно до Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердженого постановою НКРЕКП від 30.06.2017 р. № 866.

2. Розгляд усних та письмових пропозицій і зауважень щодо проекту постанови НКРЕКП “Про схвалення Інвестиційної програми Комунального підприємства Броварської міської ради Київської області “Броваритепловодоенергія” на 2019 рік”.

 

СЛУХАЛИ:

1) Головуючого Усенка Антона Сергійовича, який повідомив, що на виконання вимог постанови НКРЕКП від 30.06.2017 р. № 866 та Порядку розроблення, погодження та затвердження інвестиційних програм суб’єктів господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення, на офіційному веб-сайті НКРЕКП в мережі Інтернет 20.05.2019 року було розміщено повідомлення щодо проведення відкритого обговорення проекту постанови НКРЕКП “Про схвалення Інвестиційної програми Комунального підприємства Броварської міської ради Київської області “Броваритепловодоенергія” на 2019 рік” за місцем надання послуг.

Проект постанови НКРЕКП разом із протоколом відкритого обговорення Інвестиційної програми КП “Броваритепловодоенергія”  на 2019 рік та обгрунтовуючими матеріалами, для прийняття рішення, було оприлюднено з метою одержання зауважень і пропозицій шляхом розміщення на офіційному веб-сайті НКРЕКП в мережі Інтернет.

Зауваження та пропозиції до оприлюднених матеріалів від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, приймались до 31.05.2019 року у письмовому та/або електронному вигляді за адресою: Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, вул. Смоленська, 19, м. Київ, 03057;

В повідомленні також обумовлено, що відкрите обговорення проекту постанови НКРЕКП “Про схвалення Інвестиційної програми Комунального підприємства Броварської міської ради Київської області “Броваритепловодоенергія” на 2019 рік” відбудеться 04 червня 2019 року о 14:00 в приміщені Комунального підприємства “Броваритепловодоенергія” вул. Грушевського, 3а м. Бровари, 07400.

Станом на 31.05.2019, письмових зауважень та пропозицій до НКРЕКП не надходило.

2) Далі, головуючий запропонував присутнім розглянути та, у разі наявності, висловити свої пропозиції та зауваження до проекту постанови НКРЕКП “Про схвалення Інвестиційної програми Комунального підприємства Броварської міської ради Київської області “Броваритепловодоенергія” на 2019 рік” з річним обсягом фінансування:

1 796,53 тис. грн. (без ПДВ) – джерелом фінансування є амортизаційні відрахування;

 

СЛУХАЛИ:

Андрєєв Василь Олександрович директор КП “Броваритепловодоенергія” – повідомив про необхідність надання інформації, щодо заходів які включені до інвестиційної програми на 2019 рік, та надав слово начальнику виробничо-технічного відділу Козел Максиму Валерійовичу.

Козел Максим Валерійович начальник виробничо-технічного відділу – детально доповів присутнім про передумови та заходи, передбачені Інвестиційною програмою КП “Броваритепловодоенергія” на 2019 рік, фінансування яких планується за кошти амортизаційних відрахувань, зокрема:

Водопостачання

–  Проектні роботи з заміни азбестоцементних труб на водопровідних мережах Ду 100 мм (7 об’єктів) на суму – 233,51 тис. грн. Даний захід забезпечить безперебійну, цілодобову подачу води споживачам з належним тиском і раціональними витратами, зменшення аварій на водопроводі, зменшення витоків в системі водопостачання через пошкодження трубопроводів.

– Проект реконструкції ВОС в м. Бровари Київської області на суму – 774,64 тис. грн. Даний захід надасть можливість впровадити оновлену технологію очистки питної води та зменшити енергозатрати на насосне обладнання.

Водовідведення

–  Проектування реконструкції КНС №3 по бульв. Незалежності, 53/1 в м. Бровари на суму – 788,38 тис. грн. Даний захід забезпечить надійність роботи системи водовідведення, оновлену технологію перекачування стоків, насосне обладнання з меншою енергозатратністю та покращить загальний технічний стан насосної станції.

 

Виступили:

1) Голубовський Григорій Павлович, заступник міського голови, який запропонував підтримати проект постанови НКРЕКП “Про схвалення Інвестиційної програми Комунального підприємства Броварської міської ради Київської області “Броваритепловодоенергія” на 2019 рік”. На думку Григорія Павловича – технічний та експлуатаційний стан мереж, водопровідно-очисних споруд, насосного обладнання та інше устаткування підприємства перебуває в зношеному стані і потребує постійного оновлення. Тому необхідно постійно модернізувати удосконалювати виробничі процеси та поетапно виконувати заміну мереж та встановлення нового обладнання по об’єктам підприємства, що в свою чергу дозволить повноцінно вести господарську діяльність та надавати якісні послуги своїм споживачам. Броварська міська рада і надалі буде підтримувати та допомагати КП “Броваритепловодоенергія” в постійному розвитку та оновленню системи водопровідно-каналізаційного господарства.

2) Головуючий Усенко Антон Сергійович, який вказав на необхідність впровадження заходів, запропонованих ліцензіатом. Перераховані заходи – є актуальними на сьогодні і потребують першочергового вирішення.

Далі, головуючий запропонував присутнім висловити свої пропозиції та зауваження до запропонованих проектів постанов.

Зауваження та пропозиції присутніх – відсутні.

 

ВИРІШИЛИ:

1. Підтримати проект постанови НКРЕКП “Про схвалення Інвестиційної програми Комунального підприємства Броварської міської ради Київської області “Броваритепловодоенергія” на 2019 рік”, скласти, підписати та затвердити протокол відкритого обговорення.

2. Направити підписаний та затверджений протокол відкритого обговорення на розгляд до НКРЕКП для схвалення Інвестиційної програми КП “Броваритепловодоенергія” на 2019 рік.

3. Оприлюднити на офіційному веб-сайті КП “Броваритепловодоенергія” протокол відкритого обговорення.

 

Голова слухань – начальник управління НКРЕКП

у Києві та Київській області.                                                        Усенко А.С.

Секретар                                                                                    Стащук Л.А.

 

ПОГОДЖЕНО:

Директор КП «Броваритепловодоенергія»                                    Андрєєв В.О.

 

Заступник міського голови                                                           Голубовський Г.П.

 

Начальник управління БЖКГІТ                                                     Решетова С.І.

 

Додаток 1

До протоколу відкритих обговорень з предмета:

проект постанови НКРЕКП “Про схвалення Інвестиційної програми Комунального підприємства Броварської міської ради Київської області “Броваритепловодоенергія” на 2019 рік”

Список учасників відкритих слухань:

  1. Усенко А.С. – начальник управління НКРЕКП у Києві та Київській області
  2. Голубовський Г.П. – заступник міського голови
  3. Решетова С.І. – начальник УБЖКГІТ
  4. Андрєєв В.О. – директор КП «Броваритепловодоенергія»
  5. Скочеляс О.О. – головний інженер КП «Броваритепловодоенергія»
  6. Козел М.В. – начальник виробничо-технічного відділу КП «Броваритепло-водоенергія»
  7. Буділов В.В. – начальник планово-економічного відділу КП «Броваритепло-водоенергія»
  8. Чипаченко В.В. – заступник комерційного директора КП «Броваритепловодоенергія»
  9. Левчугова Ю.В. – юрист консультант з претензійно позовної роботи  відділу КП «Броваритепловодоенергія»
  10. Стащук Л.А. – інженер виробничо-технічного відділу КП «Броваритепло-водоенергія»

 

Секретар                                                           Стащук Л.А.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.