ОГОЛОШЕННЯ ПРО ОБМЕЖЕННЯ ДОСТУПУ ДО ПРИМІЩЕНЬ!
У зв’язку з погіршення епідеміологічного стану у м.Бровари, згідно рішення позачергового засідання комісії виконавчого комітету Броварської міської Ради, з ТЕБ на НС, від 08.09.2020р. буде обмежено доступ до адміністративних будівель, державних, комунальних закладів та установ до 31 жовтня 2020р. (більше…)
Читати далі


