Про пiдприємство

КП „Броваритеплоенергомережа”

Створення комунальної теплоенергетики на Київщині розпочалося в 1976 році з “Київських обласних об’єднаних комунальних котелень і теплових мереж”, у складі якого майбутнє підприємство було лише дільницею. В 1981 році в результаті зростання обсягів виробництва дільниця перетворюється на Броварський район теплових мереж.

В жовтні 1991 році створено підприємство теплових мереж “Броваритепломережа”. З цього моменту починається історія самостійного міського комунального підприємства, чисельність якого становла 440 осіб.

Підприємство надає послуги з центрального опалення та подачі підігрітої води для 72 тис. мешканців – населення, майже 400 – м бюджетним та госпрозрахунковим організаціям.

Теплове господарство складається з 26-ти котелень (в тому числі 7 дахових) і 36 центральних теплових пунктів. Центральна розподільча система включає мережу магістральних трубопроводів загальною протяжністю понад 79,3 км у двотрубному вимірі. Загальна приєднана потужність становить 275 Гкал/год.

Метою діяльності підприємства – забезпечення доступними за ціною і безперебійними послугами теплопостачання та підігріву води. Підприємство планує досягнення цієї мети шляхом подальшого вдосконалення роботи по таких напрямках як експлуатація та технічне обслуговування основних засобів, бухгалтерський облік, формування економічно-обгрунтованих тарифів, нарахування плати за послуги і збір платежів від споживачів. Одне з першочергових завдань колективу підприємства – збір значної дебіторської заборгованості та погашення кредиторської заборгованості.

З 2004 року КП “Броваритеплоенергомережа” тісно співпрацює з міськими органами влади у реалізації програми енергозбереження. Програма спрямована на скорочення споживання паливно-енергетичних ресурсів та покращення теплопостачання споживачам. За цей достатньо короткий час підприємство переорієнтувалось на впровадження новітнього енергоощадного обладнання, яке дозволяє не втрачаючи якості надання послуг споживачам значно скорочувати споживання енергоносіїв. Завдяки проведеній роботі по енергозбереженню за 2004-2010 р.р. загальна економія газу та електроенергії склала 7,5 млн.грн.

За останні роки значно посилено позитивний імідж КП „Броваритеплоенергомережа” як сильного підприємства з професійним коллективом, основна частина якого працює на підприємстві впродовж 15-25 років, та значними виробничими досягненнями.

Підтвердженням цього є відзначення підприємства на рівні держави:

  • 1 місце, грант на суму 5000 доларів США та Подяку за активну участь у реалізації Програми „Реформування тарифів та реструктуризація комунальних підприємств в Україні” у березні – серпні 2005 року від Агентства США з міжнародного розвитку ПАДКО та Інституту місцевого розвитку.
  • Лауреат рейтингу „Провідне підприємство України – 2005” іміджевої програми „Суспільне визнання” та нагорода почесним дипломом „Провідне підприємство України 2005 року”, квітень 2006 р.
  • Почесна грамота КП „Броваритеплоенергомережа” за успішну роботу з підвищення економічної ефективності, заощадливого використання паливно-енергетичних ресурсів та стабільного забезпечення споживачів тепловою енергією. Квітень 2007 року.
  • Переможець Всеукраїнського конкурсу «Лідер паливно-енергетичного комплексу 2008» у номінації «Енергозберігаючий проект», проект «Програма енергозбереження КП «Броваритеплоенергомережа» 2001-2008 р.р.», березень 2009 року.
  • Переможець Всеукраїнського конкурсу «ТОП-Енергоефективність 2009» за підтримки НАЕР в номінації «Найкраще впровадження енергоефективних технологій», 2010 рік.
  • Почесне 1-е місце та звання „Краще комунальне підприємство 2010 року” за результатами Національного Бізнес-рейтингу України серед кращих комунальних підприємств України за офіційними даними Державної статистики.

КП „Бровариводоканал”

Комунальне підприємство «Бровариводоканал» створено у 1970 році. Метою діяльності підприємства є забезпечення стабільності роботи систем водопостачання і водовідведення.

На сьогоднішній день джерелом централізованого водопостачання міста Бровари є поверхневі води р. Десна, підземні води починаючи з 2004 року в системі централізованого водопостачання не використовуються.

Вода надходить до міста від руслового водозабору, розташованого на віддалі 18.0 км, який був збудований у 1979 році. Встановлена виробнича продуктивність насосної станції І-го підйому – 100,0 тис. м³/добу.

Комплекс водоочисних споруд (ВОС), розташований на території ВНС-ІІ, складається із: контактних камер, відстійників, фільтрів та реагентного господарства. Установлена виробнича потужність ВОС – 51,0 тис. м³/добу. Після водоочисної станції вода надходить в резервуари чистої води і насосною станцією ІІ-го підйому забезпечує подачу води в розподільчу мережу.