• КП “Броваритеплоенергомережа” вибороло 1 місце, грант на суму 5000 доларів США та Подяку за активну участь у реалізації Програми „Реформування тарифів та реструктуризація комунальних підприємств в Україні ”у березні – серпні 2005 року від Агентства США з міжнародного розвитку ПАДКО та Інституту місцевого розвитку.
  • 28.04.2006 р. КП “Броваритеплоенергомережа” стало лауреатом рейтингу „Провідне підприємство України – 2005” іміджевої програми „Суспільне визнання” та нагороджено почесним дипломом „Провідне підприємство України 2005 року”.
  • За підсумками Національного Бізнес-рейтингу, за офіційними даними Держкомстату України КП “Броваритеплоенергомережа” двічі: у 2006 та у 2008 році році увійшло до числа лідерів галузі „Виробництво та розподілення тепла” (КВЕД 40.3) та двічі нагороджене Почесним дипломом та медаллю „Лідер галузі” за крітеріями: “Обсяг реалізованої продукції”, “Продуктивність праці”, “Чистий прибуток”, “Заробітна плата”.
  • За підсумками роботи 1 кварталу 2007 року, міністр з питань ЖКГ України відзначив Почесною грамотою КП „Броваритеплоенергомережа” за успішну роботу з підвищення економічної ефективності, заощадливого використання паливно-енергетичних ресурсів та стабільного забезпечення споживачів тепловою енергією.
  • У листопаді 2007 року Міжнародний Академічний рейтинг популярності “Золота фортуна” нагородив КП “Броваритеплоенергомережа” Лауреатським дипломом в номінації “За вагомий внесок у справу розбудови України”.
  • Протягом 2005, 2006, 2007, 2008 років КП “Броваритеплоенергомережа” за різні облікові періоди неодноразово було нагороджене Почесними грамотами та відзнаками Президії Київської обласної організації профспілки працівників ЖКГ, Міжгалузевої асоціації з розвитку систем теплопостачання „Укртеплокомуненерго” та Міністерства з питань житлово-комунального господарства.
  • У травні 2008 р. Почесна грамота – подяка виконавчого комітету Броварської міської ради колективу КП «Броваритеплоенергомережа» за підсумками проведеного весняного двомісячника з благоустрію, озелененню, поліпшенню санітарного стану міста та високі показники в роботі. У березні 2009 року проект «Програма енергозбереження КП «Броваритеплоенергомережа» 2001-2008 р. р.» удостоєно звання переможця Всеукраїнського конкурсу «Лідер паливно-енергетичного комплексу 2008» у номінації «Енергозберігаючий проект».
  • У 2010 році удостоєно звання переможця Всеукраїнського конкурсу «ТОП-Енергоефективність 2009» за підтримки НАЕР в номінації «Найкраще впровадження енергоефективних технологій» за темою «Система автоматичного регулювання процесу горіння в топках котлів ЕКО-3».
  • Почесне 1-е місце та звання „Краще комунальне підприємство 2010 року” за результатами Національного Бізнес-рейтингу України серед кращих комунальних підприємств України за офіційними даними Державної статистики.