Громадські обговорення проекту Інвестиційної програми по теплопостачанню на 2020 рік

На виконання вимог Постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 30.06.17 року, КП «Броваритепловодоенергія» інформує про розгляд та громадські обговорення проекту Інвестиційної програми комунального підприємства Броварської міської ради Київської області «Броваритепловодоенергія» по теплопостачанню на 2020 рік.

Повідомляємо, що дана Інвестиційна програма розроблена відповідно до «Порядку розроблення, погодження, затвердження та виконання інвестиційних програм суб’єктів господарювання у сфері теплопостачання, затвердженого постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 31 серпня 2017 року № 1059.

Пропозиції та зауваження з приводу Інвестиційної програми по теплопостачанню комунального підприємства Броварської міської ради «Броваритепловодоенергія» на 2020 рік приймаються на електронну адресу: info@brovteplo.com.ua або письмово на адресу: вул. Грушевського, 3-а до 12 грудня 2019 р. (включно).

Відкриті слухання з розгляду питання затвердження інвестиційної програми по водопостачанню та водовідведенню КП «Броваритепловодоенергія» на 2020 рік  відбудуться 12 грудня 2019 р., о 15.00, в приміщенні актової зали КП «Броваритепловодоенергія» за адресою:  м. Бровари,  вул. Грушевського, 3-а.

                    Проект Інвестиційної програми комунального підприємства Броварської міської ради Київської області                                                                        «Броваритепловодоенергія» по теплопостачанню на 2019 рік

    Найменування заходів    

Мета реалізації заходу

Теплопостачання

 1

 

 

2

 

 

3

 

 

4

Встановлення шафи керування з частотним перетворювачем для вентилятора та димососа котлів на котельних за адресою: вул. Київська, 296б, вул. Москаленка Сергія, 16/1, вул. Олександра Білана, 1/1;

 

Заміна теплових мереж загальною протяжністю 1851 м (в однотрубному обчисленні) із використанням труб в ППУ ізоляції;

 

Заміна приладів обліку теплової енергії (технологічний) на котельнях за адресою: вул. Ярослава Мудрого, 96, бульв. Незалежності, 26/1, вул. Москаленка Сергія, 16/1;

 

Придбання оргтехніки.

Встановлення частотних перетворювачів на котельному обладнані для зменшення енергоспоживання.

 

Згідно «Правил технічної експлуатації теплових установок і мереж» та відповідно до акту обстеження заплановано замінити  трубопроводи, що знаходяться в аварійному стан.

Заміна фізично застарілих лічильників теплової енергії на котельнях для можливості покращення технологічного обліку теплової енергії.

Оновлення оргтехніки

Всього за Інвестиційною програмою: 5 213,64  тис. грн. з них:

амортизаційні відрахування: 3020,61 тис. грн.

                                                                       виробничі інвестиції з прибутку: 2180,31 тис. грн.


                                                                                 кошти підприємства : 12,72 тис. грн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.