Інвестиційна програма 2022

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ СПОЖИВАЧІВ

На виконання вимог Порядку розроблення, погодження та затвердження інвестиційних програм суб’єктів господарювання у сфері теплопостачання, ліцензування діяльності яких здійснюють Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міська державні адміністрації, що затверджено наказом Міністерства розвитку громад та території України від 19.08.2020 року за № 191 КП «Броваритепловодоенергія» інформує про розроблення проекту Інвестиційної програми комунального підприємства Броварської міської ради Броварського району Київської області «Броваритепловодоенергія» у сфері теплопостачання на 2022 рік (далі -Інвестиційна програма у сфері теплопостачання на 2022 рік) .

Повідомляємо, що дана Інвестиційна програма у сфері теплопостачання на 2022 рік розроблена відповідно до «Порядку розроблення, погодження та затвердження інвестиційних програм суб’єктів господарювання у сфері теплопостачання, ліцензування діяльності яких здійснюють Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міська державні адміністрації, що затверджено  наказом Міністерства розвитку громад та території України від 19.08.2020 року за № 191».

Пропозицій до Інвестиційної програми у сфері теплопостачання на 2022 рік приймаються на електронну адресу: info@brovteplo.com.ua або письмово на адресу: вул. Грушевського, 3-а до 24 серпня 2022 р. (включно).

Пропозиції, що подаються для розгляду надаються в паперовому або електронному вигляді з обов’язковим зазначенням в ній прізвища, ім’я та по батькові, адресу проживання, номеру мобільного телефону, адресу електронної пошти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.