Інформація для споживачів

На виконання вимог постанови НКРЕКП №866 від 30.06.17 року КП «Броваритепловодоенергія» інформує про направлення заяв на коригування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення і на послуги з централізованого постачання холодної води та водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) на 2019 рік до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

Повідомляємо, що розрахунки виконано відповідно до Порядку формування  тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення, затвердженого  Постановою НКРЕКП  № 302 від 10.03. 2016 р. «Про затвердження Порядку формування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення» та Порядку,  затвердженого  Постановою НКРЕКП  № 303 від 10.03. 2016 р. «Про затвердження Порядку формування  тарифів на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем)».

Пропозиції та зауваження з приводу перегляду тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення і на послуги з централізованого постачання холодної води та водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) на 2019 рік приймаються на електронну адресу: teplo-brovary@ukr.net або письмово на адресу: вул. Грушевського, 3-а до 12 грудня 2018 р. (включно).

Відкриті слухання з розгляду питання перегляду тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення і на послуги з централізованого постачання холодної води та водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) на 2019 рік відбудуться 13 грудня 2018 р., о 15.00, в приміщенні актової зали КП «Броваритепловодоенергія» за адресою:  м. Бровари,  вул. Грушевського, 3-а.

Розрахунок тарифів на послуги з централізованого постачання холодної води та водовідведення 

Розрахунок тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення

Адміністрація КП «Броваритепловодоенергія»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.