Інформація для споживачів щодо відкритих слухань з розгляду питання перегляду тарифів

КП «Броваритепловодоенергія» повідомляє про наміри направлення заяви на перегляд тарифів на теплову енергію, послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води, що надаються населенню, релігійним організаціям, управителям багатоквартирних будинків, бюджетним установам та іншим споживачам  на 2019 рік до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, в зв’язку зі збільшенням вартості природного газу.

На виконання вимог постанови НКРЕКП №866 від 30.06.17 року інформуємо, що відкриті слухання з розгляду питання встановлення тарифів на теплову енергію, на послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води що надаються населенню, релігійним організаціям, управителям багатоквартирних будинків, бюджетним установам та іншим споживачам відбудуться 22 березня 2019 р., о 11-00, в приміщенні актової зали КП «Броваритепловодоенергія» за адресою: м. Бровари, вул. Грушевського,3-а.  

Пропозиції та зауваження з приводу встановлення тарифів на теплову енергію, на послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води  що надаються населенню, релігійним організаціям, управителям багатоквартирних будинків, бюджетним установам та іншим споживачам  приймаються на електронну адресу: teplo-brovary@ukr.net або письмово на адресу: вул. Грушевського, 3-а до 20 березня 2019 р. (включно).

Планові тарифи на теплову енергію, послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води

Розрахунок тарифів на послугу з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води

Тарифи на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.