Інформація для споживачів щодо відкритих слухань з розгляду питання перегляду тарифів

КП «Броваритепловодоенергія» повідомляє про наміри направлення заяви на перегляд тарифів на теплову енергію, послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води, що надаються населенню, релігійним організаціям, управителям багатоквартирних будинків, бюджетним установам та іншим споживачам  на 2018 рік до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг,  в зв’язку зі збільшенням вартості природного газу.

На виконання вимог постанови НКРЕКП №866 від 30.06.17 року інформуємо, що відкриті слухання з розгляду питання перегляду тарифів на теплову енергію, на послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води що надаються населенню, релігійним організаціям, управителям багатоквартирних будинків, бюджетним установам та іншим споживачам рік відбудуться 6 листопада 2017 р., о 11-00, в приміщенні актової зали КП «Броваритепловодоенергія» за адресою: м. Бровари,  вул. Грушевського,3-а.

Пропозиції та зауваження з приводу перегляду тарифів на теплову енергію, на послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води  що надаються населенню, релігійним організаціям, управителям багатоквартирних будинків, бюджетним установам та іншим споживачам  приймаються на електронну адресу: teplo-brovary@ukr.net або письмово на адресу: вул. Грушевського, 3-а до 05 листопада 2018 р. (включно).

 

  1. Обгрунтування щодо необхідності зміни тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води по КП „Броваритепловодоенергія».
  2. Розрахунок повної собівартості на теплову енергію.
  3. Розрахунок повної собівартості на послуги (населення).
  4. Розрахунок повної собівартості на послуги (бюджет).

 

Адміністрація КП «Броваритепловодоенергія»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.