Інформація щодо встановлення тарифів на теплову енергію, що виробляється та постачається системами автономного опалення на опалювальний період 2020-2021р.

Відповідно до Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018р. №130 зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 26 червня 2018 року за № 753/32205 «Про затвердження Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності» Комунальне підприємство «Броваритепловодоенергія» доводить до відома фізичних та юридичних осіб які мешкають ( здійснюють свою діяльність) за адресою: м. Бровари, вул. Марії Лагунової № 18б; інформацію про наміри щодо встановлення тарифу на теплову енергію, що виробляється та постачається системами автономного опалення.

Розрахунок  економічно обґрунтованих тарифів на теплову енергію, що виробляється та постачається системами автономного опалення виконано згідно «Порядку формування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води» затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 1 червня 2011р.№869 зі змінами.

Розмір планового тарифу на теплову енергію, що виробляється та постачається системою автономного опалення на опалювальний період 2020-2021року.

Адреса будинку

Плановий тариф з ПДВ

грн. /Гкал.

1 вул.М.Лагунової 18б  (всі споживачі)

1670,37

Періодичність надання послуг  на виробництво та постачання теплової енергії – період опалювального сезону.

Споживачі повинні визначити  моделі організації договірних відносин,  щодо надання комунальних послуг з КП «Броваритепловодоенергія»: індивідуальний договір, колективний договір та договір з колективним споживачем.

Зауваження та пропозиції щодо розрахунку тарифів приймаються від споживачів протягом 14 календарних днів з дня опублікування інформації в газеті Броварської міської та районної рад, районної державної адміністрації «Нове життя».

Адреси надсилання зауважень та пропозицій:

  • м. Бровари, вул. Грушевського, 3-а, на електронну адресу: info@brovteplo.com.ua, тел. (04594) 4-05-84;
  • та м. Бровари, вул. Незалежності буд.2, відділ роботи із зверненнями громадян Центру надання адміністративних послуг Виконавчого комітету Броварської міської ради, тел. для довідок: (04594) 5-32-47.

Зауваження та пропозиції оформлюються в письмовому вигляді з вимогами Закону України «Про звернення громадян»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.