Інвестиційна програма 2022

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ СПОЖИВАЧІВ

На виконання вимог Постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 30.06.2017 № 866, КП «Броваритепловодоенергія» інформує про розгляд та громадські обговорення проєкту Інвестиційної програми КП «Броваритепловодоенергія» у сфері централізованого водопостачання та централізованого водовідведення на 2022 рік.

Повідомляємо, що дана інвестиційна програма розроблена відповідно до Порядку розроблення, погодження та затвердження інвестиційних програм суб’єктів господарювання у сфері централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, ліцензування діяльності яких здійснюється Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердженого постановою НКРЕКП № 1131 від 14.09.2017 (зі змінами, внесеними згідно з Постановою НКРЕКП № 2311 від 02.12.2020) і відповідно до Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердженого постановою НКРЕКП № 866 від 30.06.2017.

Відкрите обговорення проєкту Інвестиційної програми  КП «Броваритепловодоенергія» у сфері централізованого водопостачання та централізованого водовідведення на 2022 рік  відбудеться 15 листопада 2021, о 15.00.

Враховуючи обмеження на зібрання людей, через заходи зі стримування розповсюдження COVID-19, відкрите обговорення проєкту Інвестиційної програми КП «Броваритепловодоенергія» у сфері централізованого водопостачання та централізованого водовідведення на 2022 рік відбудеться онлайн на платформі Zoom, шляхом проведення онлайн трансляції з голосуванням в чаті зареєстрованих учасників.

Для отримання посилання на трансляцію відкритого обговорення необхідно подати заявку із зазначенням в ній прізвища, ім’я та по батькові, адреси проживання, номеру мобільного телефону, адреси електронної пошти, пропозицій та зауважень до проєкту Інвестиційної програми КП «Броваритепловодоенергія» у сфері централізованого водопостачання та централізованого водовідведення на 2022 рік (за наявності).

Заявка для участі у відкритому обговоренні проєкту Інвестиційної програми КП «Броваритепловодоенергія» у сфері централізованого водопостачання та централізованого водовідведення на 2022 рік, зауваження та пропозиції приймаються на електронну адресу: info@brovteplo.com.ua або письмово на адресу: вул. Грушевського, 3-а до 12 листопада  2021 р. (включно).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.