Оприлюднюється проєкт постанови щодо перегляду тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення на 2022 рік.

На засіданні Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), яке проводилося у формі відкритого слухання 11 лютого 2022 року, схвалено проєкт постанови щодо перегляду тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення.

На виконання вимог Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердженого постановою від 30 червня 2017 року № 866, НКРЕКП повідомляє про проведення відкритого обговорення проектів постанов щодо перегляду тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення.

Проєкт постанови НКРЕКП та матеріали, що обґрунтовують прийняття рішення, оприлюднюються з метою одержання зауважень і пропозицій шляхом розміщення на офіційному вебсайті НКРЕКП.

Зауваження та пропозиції до оприлюднених матеріалів від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, приймаються до 23 лютого 2022 року у письмовому та/або електронному вигляді за адресою: Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, вул. Смоленська, 19, м. Київ, 03057; e-mail: deptaryfvoda@nerc.gov.ua, контактна особа: Рачук Алла Миколаївна, тел. (044) 207-19-03.

Відкриті обговорення проєктів постанов щодо перегляду тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення відбудуться з дотриманням вимог постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами) в режимі онлайн-конференції на платформі ZOOM 28 лютого 2022 року об 11:00 за адресою вул. Смоленська, 19, м. Київ.

Заявки для участі у відкритому обговоренні проєктів рішеннь НКРЕКП приймаються до 25 лютого 2022 року в письмовому та/або електронному вигляді за адресою: Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, вул. Смоленська, 19, м. Київ, 03057; e-mail: deptaryfvoda@nerc.gov.ua .

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.