Плата за абонентське обслуговування за послуги централізованого водопостачання та централізованого водовідведення

На виконання Закону України «Про житлово-комунальні послуги»
КП «Броваритепловодоенергія» повідомляє про встановлення плати за абонентське обслуговування з 1 січня 2022 року у розмірі, затвердженому наказом по підприємству від 30 грудня 2021 року   № 449:

  • на послугу з централізованого водопостачання       – 11,30 грн. в т.ч. ПДВ;
  • на послугу з централізованого водовідведення        – 12,44  грн. в т.ч. ПДВ.

Плата включає:

  • витрати, пов’язані з укладенням договору про надання комунальної послуги (договірна робота, яка буде проводиться безпосередньо за кожною квартирою/ нежитловим приміщенням);
  • витрати підприємства по здійсненню розподілу обсягу спожитих послуг між споживачами;
  • нарахуванням та стягненням плати за спожиті комунальні послуги (ведення обліку кожної квартири, внесення показників, формування квитанцій);
  • виконання інших функцій, пов’язаних з обслуговуванням абонентів за індивідуальними договорами (крім обслуговування та поточного ремонту внутрішньобудинкових систем).

Плата за абонентське обслуговування нараховується щомісячно протягом року.

Термін оплати аналогічний іншим послугам – до 20 числа місяця, наступного за розрахунковим.

Плата за абонентське обслуговування сплачується на один банківський рахунок разом з централізованим водопостачанням та централізованим водовідведенням.

На оплату абонентського обслуговування надається субсидія.

Плата розраховується не за обсяги спожитих послуг, а в розрахунку на 1 абонента та  виставлятиметься як окремий платіж незалежно від об’єму фактично наданих послуг.

Плата за абонентське обслуговування не є комунальною послугою. Її граничний рівень регулюється постановою Кабінету Міністрів України «Про встановлення граничного розміру плати за абонентське обслуговування у розрахунку на одного абонента для комунальних послуг, що надаються споживачам за індивідуальними договорами про надання комунальних послуг або за індивідуальними договорами з обслуговуванням внутрішньобудинкових систем про надання комунальних послуг» від 21.08.2019 № 808. Граничний розмір плати за абонентське обслуговування розраховується на рік та може змінюватися протягом терміну дії у разі зміни розміру прожиткового мінімуму на  законодавчому  рівні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.