Повідомлення щодо встановлення тарифу на технічне обсуговування внутрішньобудинкових систем житлового будинку по вул. Симоненко 4

Шановні споживачі!

На виконання рішення виконавчого комітету Броварської міської ради від та від 22.08.2013 року № 1006-37-06 в зв’язку з визначенням КП «Броваритепловодоенергія» виконавцем послуг з технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем гарячого і холодного водопостачання, водовідведення, централізованого опалення (далі ВБО) у житловому фонді територіальної громади м. Бровари (комунальної власності) та у зв’язку з передачею на баланс КП „Броваритепловодоенергія” технологічного обладнання теплового пункту будинку по вул. В. Симоненка, 4, повідомляємо про оприлюднення інформації про розрахунок економічно обґрунтованих витрат та тарифів на технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем в житловому будинку за адресою вул. Симоненко, 4.

У планові тарифи включено витрати з технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем гарячого і холодного водопостачання, водовідведення, централізованого опалення, вартість електроенергії спожитої насосним обладнанням теплового пункту та ліквідації аварій за кожною інженерною системою окремо, як цього вимагає Постанова Кабінету міністрів України від 1 червня 2011 р. N 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги».

Плановий тариф, розрахований КП «Броваритепловодоенергія» становитиме:

Адреса – вул. Cимоненко, 4 Економічно обґрунтований тариф з ПДВ, грн./1м² загальної площі – 1,145.

З повною інформацією ви можете ознайомитись:

  • на офіційному веб-сайті Броварської міської ради в мережі Інтернет за електронною адресою http://brovary-rada.gov.ua/;
  • на офіційному веб-сайті КП «Броваритепловодоенергія» в мережі Інтернет за електронною адресою www.brovteplo.com.ua.

Строк прийняття зауважень і пропозицій до 20 березня 2014 року включно.

Зауваження та пропозиції просимо надавати на паперових або електронних носіях за поштовою адресою м.Бровари, вул.Грушевського, 3а, КП «Броваритепловодоенергія», та за електронною адресою www.brovteplo.com.ua.

Адміністрація КП «Броваритепловодоенергія»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.