Проект Інвестиційної програми комунального підприємства «Броваритепловодоенергія»

На виконання вимог Постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 30.06.17 року,  КП «Броваритепловодоенергія» інформує про розгляд та громадські обговорення проекту Інвестиційної програми комунального підприємства Броварської міської ради Київської області «Броваритепловодоенергія»по теплопостачанню  на 2019 рік.

Повідомляємо, що дана Інвестиційна програма розроблена відповідно до «Порядку розроблення, погодження та затвердження інвестиційних програм суб’єктів господарювання у сфері теплопостачання», що затверджений Постановою НКРЕКП №381 від 14.12.2012 р. і відповідно до Постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до порядків розроблення, погодження та затвердження інвестиційних програм суб’єктів господарювання у сфері теплопостачання» №1372 від 04.08.2016 р.

Пропозиції та зауваження з приводу Інвестиційної програми по теплопостачанню комунального підприємства Броварської міської ради «Броваритепловодоенергія» на 2019 рік приймаються на електронну адресу: teplo-brovary@ukr.net або письмово на адресу: вул. Грушевського, 3-а до 13 червня 2019 р. (включно).

Відкриті слухання з розгляду питання затвердження інвестиційної програми по водопостачанню та водовідведенню КП «Броваритепловодоенергія» на 2019 рік  відбудуться 13 червня 2019 р., о 15.00, в приміщенні актової зали КП «Броваритепловодоенергія» за адресою: м. Бровари, вул. Грушевського, 3-а.

Проект Інвестиційної програми комунального підприємства Броварської міської ради Київської області «Броваритепловодоенергія» по теплопостачанню на 2019 рік

№ 

Найменування заходів

Мета реалізації заходу

Теплопостачання

1

 

 

 

2

 

 

 

 

3

 

Технічне переоснащення котельні за адресою: вул. Ярослава Мудрого,96, з заміною 2-х мережних насосів та встановлення на нових насосах частотного регулювання.

 

 

 

Технічне переоснащення ЦТП з заміною кожухотрубних теплообмін-ників на пластинчаті та виготовлення проектів на дані заходи.

 

 

 

Заміна теплових мереж загальною протяжністю 392 м (в однотрубному обчисленні) із використанням труб в ППУ ізоляції по вул. Грушевського,5 від ТК-3К – ТК-4К до ТК-5К.

 

Заміна фізично застарілих мережних насосів на котельні по вул. Ярослава Мудрого,96 на нові з частотними перетворювачами, що дозволить покращити гідравлічний режим тепломережі, знизити витрати електроенергії на виробництво теплової енергії.

 

Заміна кожухотрубних підігрівачів на сучасні пластинчаті теплообмінники з підвищеної інтенсивністю теплообміну з метою зниження втрат теплової енергії, підвищення надійності теплопостачання споживачів.

 

Згідно «Правил технічної експлуатації теплових установок і мереж» та відповідно до акту обстеження (додається) заплановано замінити 392м трубопроводів в однотрубному вимірі, що знаходяться в аварійному стані.

Всього за Інвестиційною програмою: 8311,29 тис. грн. з них:

амортизаційні відрахування: 2965,63 тис. грн.

                                                                виробничі інвестиції з прибутку: 2180,31 тис. грн.

                                                                   залишкові кошти (за 2018 рік): 3165,35 тис. грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.