Протокол відкритого обговорення проектів постанов НКРЕКП

Протокол

відкритого обговорення проектів постанов НКРЕКП

„Про внесення змін до постанови Національної комісії , що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 16 червня 2016 року № 1141”

„Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 26 листопада 2015 року № 2868”

 

Місце проведення:

м. Бровари вул. Грушевського,3а, КП «Броваритепловодоенергія», приміщення актового залу, поверх 3

Реєстрацію учасників відкритого обговорення розпочато 0 14-30 год. в приміщенні актового залу, поверх 3

 

Час проведення: 15.00 год.

 

Запрошені:

– представники управління НКРЕКП у м. Києві та Київській області

– представники органу місцевого самоврядування

– представники Броварського УЖКГ

– споживачі м. Бровари.

 

Присутні:

Представники управління НКРЕКП у Києві та Київській області, представники КП «Броваритепловодоенергія», члени територіальної громади міста Бровари, представники юридичних організацій, заступник міського голови, представник управління житлово-комунального господарства Броварської міської ради та інші (список реєстрації – у додатку 1 до цього протоколу).

 

Виступ: Начальник управління НКРЕКП у Києві та Київській області Усенко А.С.  повідомив, що 30 червня 2017 року Постановою № 866 Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг затверджено Порядок проведення відкритого обговорення проектів рішень НКРЕКП. Відповідно до зазначеного Порядку відкрите обговорення проектів рішень НКРЕКП з питань встановлення цін  (тарифів)/змін до них, схвалення/затвердження інвестиційних програм/планів розвитку/змін до них у сфері комунальних послуг проводиться за місцем надання послуг ліцензіата із залученням керівника територіального органу НКРЕКП уповноважених представників ліцензіата, якому встановлюються ціни (тарифи)/зміни до них, схвалюється/затверджується інвестиційна програма/план розвитку/зміни до них; представника місцевого органу виконавчої влади або органів місцевого самоврядування: інші зацікавлені особи, які подали заявки на участь у відкритому обговоренні та/або їх уповноважені представники.

Зазначенні проекти постанов НКРЕКП разом з протоколом відкритих обговорень та обгрунтовуючими матеріалами, необхідними для прийняття рішення, оприлюднюються з метою одержання зауважень і пропозицій шляхом розміщення на офіційному веб-сайті НКРЕКП в мережі Інтернет.

Також проінформував присутніх про відсутність зауважень та пропозицій щодо схвалених проектів постанов НКРЕКП, які поставлені на дане відкрите обговорення. Заявок для участі у відкритому обговорені від фізичних та юридичних осіб, відповідно до оприлюднених повідомлень на офіційному веб-сайті НКРЕП, не надходило.

В зв’язку з цим, на виконання Порядку, було прийнято рішення про проведення відкритого обговорення проектів рішень НКРЕКП з питань встановлення цін (тарифів)/змін до них для КП „Броваритепловодоенергія”.

 

Порядок денний:

1.Затвердження порядку денного та регламенту відкритих слухань.

2. Обговорення проекту постанови „Про внесення змін до постанови Національної комісії , що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 16 червня 2016 року № 1141”.

3. Обговорення проекту постанови „Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 26 листопада 2015 року № 2868”.

 

Для роботи відкритих слухань, ведення протоколу та підрахунку голосів необхідно обрати голову та секретаря.

– директор Андрєєв В.О. запропонував обрати,

– начальника управління НКРЕКП у Києві та Київській області Усенка А.С. – головою відкритих слухань,

– начальника  юридичного відділу КП «Броваритепловодоенергія» Пушкіну Н.О. – секретарем відкритих слухань.

 

УХВАЛИЛИ: обрати головою відкритих слухань, начальника управління НКРЕКП у Києві та Київській області Усенка А.С., секретарем відкритих слухань  начальника юридичного відділу Пушкіну Н.О.

 

СЛУХАЛИ:

– начальника планово-економічного відділу Буділова В.В.

Повідомив, що підставою для проведення відкритих слухань є обговорення проектів рішень НКРЕКП з питань встановлення цін (тарифів) з централізованого водопостачання, водовідведення та послуг з централізованого постачання холодної води та водовідведення з використання внутрішньобудинкових систем   КП Броварської міської ради Київської області „Броваритепловодоенергія” на 2018рік.

Наголосив, що проведення відкритих слухань обумовлене постановою НКРЕКП № 866 від 30.06.2017 р. «Про затвердження Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг». Оголошення про проведення обговорень (слухань) та письмові обґрунтування необхідності перегляду тарифів з централізованого водопостачання, водовідведення та послуг з централізованого постачання холодної води та водовідведення з використання внутрішньобудинкових систем на 2018рік було розміщено на сайті КП «Броваритепловодоенергія» 25 липня 2017р.

Доповів про те, що на виконання вимог постанови НКРЕКП від 30.06.2017 року № 866  09 серпня 2017 року  КП „Броваритепловодоенергія”  було проведено відкрите обговорення (відкрите слухання) питань щодо перегляду тарифів з централізованого водопостачання, водовідведення та послуг з централізованого постачання холодної води та водовідведення з використання внутрішньобудинкових систем на 2018рік.

Результати відкритого обговорення (відкритого слухання) оформлено протоколом, який оприлюднено КП „Броваритепловодоенергія” на своєму веб-сайті та надано до НКРЕКП.

 

СЛУХАЛИ:

– начальника управління НКРЕКП у Києві та Київській області Усенка А.С.

На засіданні Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики  та комунальних послуг, що проводилось у формі відкритого слухання 13.10.2017 року, схвалено проекти постанов:

1. „Про внесення змін до постанови Національної комісії , що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 16 червня 2016 року № 1141”.

2.  „Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 26 листопада 2015 року № 2868”.

За результатами розгляду Постанов розмір тарифів  для КП «Броваритепловодоенергія» становить.

1. Централізованого водопостачання:

– споживачам, які є суб’єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання/водовідведення  – 5,07 грн. за 1 м3 (без ПДВ);

– споживачам, які не є суб’єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання/водовідведення  – 7,30 грн. за 1 м3 (без ПДВ).

2. Централізоване водовідведення:

– споживачам, які є суб’єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання/водовідведення  – 5,77 грн. за 1 м3 (без ПДВ);

– споживачам, які не є суб’єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання/водовідведення  – 7,33 грн. за 1 м3 (без ПДВ).

3. Послуга з централізованого постачання холодної води (з використанням внутрішньобудинкових систем)» – 7,67 грн. за 1 м3 (без ПДВ);

4. Послуга з централізованого водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) – 7,64 грн. за 1 м3 (без ПДВ).

 

На зміну тарифів вплинули, в першу чергу, наступні чинники:

 

1. Електроенергія

Вид електричної енергії

Вартість електричної енергії станом на 01 липня 2017 року, грн. за 1кВт

Вартість електричної енергії врахована в діючих тарифах, грн. за 1 кВт

% росту

звичайна

1,807

1,7978

0,5

 

2. Хімічні реагенти

Вид хімічних реагентів

Вартість

хім. реагенту станом на 01 липня 2017 року, грн. за 1тн

Вартість

хім. реагенту врахована в діючому тарифі, грн. за 1 тн

% росту

гіпохлорид натрію

6570,00

9334,00

42

сульфат алюмінію

5695,83

5,51078

0

рідке скло

6500,00

7000,0

7,1

 

3. Амортизаційні відрахування

Амортизація планова, грн

Амортизація врахована в діючому тарифі, грн.

% росту

Амортизація (пряма)

1667,19

1407,95

18,4

 

4. Заробітна плата

Розрахунок заробітної плати на 2018 рік проводився відповідно до прожиткового мінімуму для працездатних осіб на рівні 1762 грн. Прожитковий мінімум врахований в діючих тарифах 1663 грн.

 

5. Податки та збори

Збільшення витрат на сплату податків та зборів відбулось за рахунок збільшення ставок рентної плати за спецводокористування, ставок екологічного податку  згідно пунктів 245, 255 Податкового кодексу України, та .нормативної грошової оцінки земельних ділянок.

 

6. Централізоване опалення

Розмір тарифу  на централізоване опалення станом на 01  липня 2017 року, грн. за 1Гкал

Тариф на централізоване опалення врахований в діючому тарифі, грн. за 1 Гкал.

% росту

Централізоване опалення

1493,83

1086,40

37,5

 

7. Сума компенсації/вилучення витрат на електроенергію, податки та збори за попередній звітний період (з 01.07.2016 року по 30.06.2017 року). Компенсація по централізованому водопостачанню склала – 236,39 тис.грн., по централізованому водовідведенню – 240,98 тис.грн.

 

Вирішили:

1 Відкрите обговорення проектів рішень НКРЕКП з питань встановлення цін (тарифів)/змін до них Комунальному підприємству Броварської міської ради Київської області „Броваритепловодоенергія” вважати таким, що відбулось на засадах гласності та відкритості.

2. Погодитися без зауважень із схваленими проектами постанов НКРЕКП, а саме проектами постанов  „ Про внесення змін до постанови Національної комісії , що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 16 червня 2016 року № 1141” та  „ Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 26 листопада 2015 року № 2868”.

3. Оприлюднити протокол відкритого обговорення на офіційному веб-сайті Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг та КП „Броваритепловодоенергія”

Заперечень та доповнень не надійшло.

Закінчення заходу – 15.40 год.

 

Голова слухань – начальник управління НКРЕКП

у Києві та Київській області.                                                                 Усенко А.С.

Секретар                                                                                        Пушкіна Н.О.

 

ПОГОДЖЕНО:

Директор КП «Броваритепловодоенергія»                                 Андрєєв В.О.

 

Заступник міського голови                                                           Голубовський  Г.П.

 

В.о. начальника управління ЖКГ                                                Решетова С.І.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.