Рішення “Про затвердження «Схеми оптимізації роботи систем централізованого водопостачання і водовідведення м. Бровари Київської області»”

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

Про затвердження «Схеми оптимізації

роботи систем централізованого водопостачання і

водовідведення м. Бровари Київської області»

 

Відповідно до Закону України «Про питну воду та питне водопостачання» та на виконання «Загальнодержавної цільової програми «Питна вода України» на 2011 – 2020 роки», що затверджена Законом України від 03 березня 2005 року № 2455-IV, заслухавши інформацію виконуючого обов’язки головного інженера комунального підприємства «Броваритепловодоенергія» Дремлюги О.М. про «Схему оптимізації роботи систем централізованого водопостачання і водовідведення м. Бровари Київської області», керуючись статтею 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Броварська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Інформацію виконуючого обов’язки головного інженера комунального підприємства «Броваритепловодоенергія» Дремлюги О.М. взяти до відома (додається).

2. Затвердити «Схему оптимізації роботи систем централізованого водопостачання і водовідведення м. Бровари Київської області» (додається).

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника   міського голови  Голубовського Г.П.

 

Міський голова                                                                                 І.В.Сапожко

 

Карта водовідведення

Карта водопостачання

 

м. Бровари

від 22.05.2014

№  1232-45-06

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.