Всесвітній День Води – 2020

Щорічно, 22 березня відзначається Всесвітній День Води. У цей день, у всіх країнах світу акцентується увага на дбайливому ставленні до водних ресурсів. Більшість українців споживають воду з поверхневих водних джерел – річок, водосховищ, зокрема з Дніпра забезпечується водою близько 2/3 населення України.

Основними джерелами забруднення поверхневих вод є стічні води. Вода з річкової очищується до питної та транспортується до будинків і підприємств, а потім каналізаційні стоки після очистки повертаються знову до річок. Водоканали контролюють якість та склад води на кожному етапі циклу. Щорічне збільшення концентрації забруднюючих речовин спричиняють повернення до річок недостатньо очищених вод.

З метою привернення уваги мешканців м.Бровари до проблем, пов’язаних з забрудненням водних ресурсів, виховання екологічно свідомого мислення підростаючого покоління та громадян в цілому, за ініціативи @Державного Агенства водних ресурсів України, Асоціації @”Укрводоканалекологія”, за сприяння Управління освіти і науки м. Бровари, у закладах середньої освіти та позашкільних навчальних закладах міста розміщені інформаційні плакати з пізнавальною роз’яснювальною інформацією стосовно раціонального використання води та шанобливого ставлення до неї. Особлива увага приділяється користуванні у побуті безфосфатними миючими засобами. Давайте разом формувати свідоме екологічне мислення задля збереження чистої води для нас, наших дітей та майбутніх поколінь!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.