Як сплатити за послуги онлайн?

У  період карантину підприємство продовжує працювати. Слюсарі-ремонтники, електромонтери, машиністи, оператори очисних споруд, лаборанти, прибиральниці та багато інших фахівців щоденно наполегливо і самовіддано працюють для того, щоб в домівках броварчан була вода, тепло і відводились стоки.

Тому від оплати кожного споживача залежить безперебійна робота підприємства. Просимо бути відповідальними та не створювати накопичення боргів.

Однак, за несвоєчасне здійснення платежів або оплати не в повному обсязі за житлово-комунальні послуги не будуть нараховуватись штрафи, пені та припинятись надання житлово-комунальних послуг на період дії карантину.

Швидко, просто, безпечно оплатити послуги можна, скориставшись однією з нижченаведених платіжних систем: «Приват 24» або «Easy Pay» онлайн, не виходячи з дому.

У даних сервісах є покрокові інструкції, які допоможуть навіть людям, які ніколи не користувалися такими способами оплатити за комунальні послуги. Просимо допомогти своїм батькам та людям старшого віку здійснити платіж онлайн.

Посилання для оплати шляхом сервісу «Приват 24»: https://psm7.com/uk/privat24/kommunalnye-uslugi-v-privat24.html

Посилання для оплати шляхом сервісу «Easy pay»: https://easypay.ua/ua/catalog/utility/kyivska-obl/brovari/communal-brovary

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.