Звернення до боржників

Шановні абоненти!

КП «Броваритепловодоенергія» звертається до тих із Вас, які мають значні обсяги заборгованості за спожиті послуги з централізованого опалення, гарячого та холодного водопостачання та водовідведення, та обслуговування внутрішньобудинкових мереж та вкотре  пропонуємо Вам звернутись до підприємства з метою проведення звірки та уточнення сум боргів, які накопичились у Ваших родинах з тих чи інших обставин.

Для проведення звірки та уточнення даних Ви можете звернутись до абонентського відділу підприємства у зручний для Вас час за адресою вул. Грушевського, 3а, перший поверх. Режим роботи підприємства з 8.00 до 17.00.  В разі відсутності можливості особисто відвідати підприємство, Ви маєте змогу провести звірку в телефонному режимі, зателефонувавши за номерами: 6-61-84 (85) (86) або надіслати запит на електронну адресу підприємства teplo-brovary@ukr.net. Відповідь на Ваші запити щодо уточнення боргів, нарахувань, оплат тощо Ви гарантовано отримаєте у встановлені терміни.

Після проведення звірки, просимо терміново здійснити оплату за спожиті послуги. У разі неможливості провести повний розрахунок за боргами одним платежем, із Вами за Вашою особистою заявою може бути укладено договір про реструктуризацію (розтермінування) заборгованості, при умові часткової оплати боргу.

Повідомляємо Вам, що наше підприємство постійно проводить претензійно-позовну роботу із боржниками, шляхом направлення до суду судових наказів та позовних заяв, з метою примусового стягнення  боргів за спожиті послуги.

При цьому, доводимо до Вашого відома, що звернення на стягнення боргів можливо не тільки на грошові кошти, які Ви отримуєте у якості заробітної плати, пенсії тощо. Можливе звернення і на Ваше майно, як рухоме так і нерухоме. Вже становляться реальністю випадки, коли за рішеннями судів у деяких містах України за борги з житлово-комунальних послуг почали примусово реалізовувати майно боржників, включаючи їх помешкання, про що систематично повідомляється у засобах масової інформації.

Задля уникнення неприємних ситуацій та негативних наслідків для тих, хто має заборгованість за спожиті послуги, наполегливо просимо не зволікати із вирішенням даних проблем та звернутися для отримання роз’яснень, проведення звірок та укладення договорів на реструктуризацію боргів. Наше підприємство завжди готове розглянути кожну ситуацію окремо та з порозумінням і повагою ставиться до кожного свогоспоживача.

Очікуємо на Вас, і пам’ятаймо, що від платіжної дисципліни залежить добробут кожного з Вас.

 

Адміністрація КП «Броваритепловодоенергія»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.