Інформація про виконання робіт КП «Броваритепловодоенергія» за 02-04.04.2021 р.

Дільниця технічного обслуговування внутрішньо-будинкових систем

1. Прочищення каналізаційної системи –  вул.Лагунової,10-а/1; вул.Лагунової,10-а/1; вул.Білана,2; бул.Незалежності,15/250; бул.Незалежності,9-а; вул.Москаленка,6/26; вул.Олімпійська,1-б; вул.Олімпійська,10; вул.Гагаріна,4; вул.Героїв Небесної сотні,9; вул.Київська,308; вул.Онікієнка,71; вул.Петлюри,19-а; вул.Київська,302-а/29;  вул.Петлюри,19-а/27;  бул.Незалежності,2/28; бул.Незалежності,2-а/61.

2. Обстеження відповідно звернень –  вул.Петлюри,23-а/15; вул.Грушевського,3/87,225; вул.Героїв Небесної сотні,9; вул.Гагаріна,7/44; вул.Короленка,67;  бул.Незалежності,3-а/8;

вул.Петлюри,13/3; вул.Короленка,56-а/71; бул.Незалежності,12/262; вул.Героїв Небесної сотні,7/69; бул.Незалежності,12.

3. Усунення витоку, пориву, протікання – бул.Незалежності,15-а/90; вул.Короленка,54/53;  вул.Сєдова,1; бул.Незалежності,3/153; бул.Незалежності,16-в/3; бул.Незалежності,15-а/146; вул.Героїв Небесної сотні,15-б/121; вул.Олімпійська,1-а/35; вул.Грушевського,3/225.

4. Перекриття водопостачання/опалення відповідно звернень – вул.Л.Українки,12/25; вул.Поповича,6/11; вул.В.Великого,10-б/20; бул.Незалежності,6-в.

5. Перекриття централізованого опалення – вул.В.Великого,10-б.

6. Спуск повітря з системи централізованого опалення/гарячого водопостачання – вул.Гагаріна,27/465; вул.Короленка,63/50; вул.Героїв Небесної сотні,7/154; бул.Незалежності,10-б; вул.Москаленка,6/11.

7. Складання актів  відповідно заяв – вул.Грушевського,3/137,293; вул.Грушевського,17/93.

8. Ревізія, ремонт або заміна запірної та водопровідної арматури  – вул.Гагаріна,3.

9. Ремонт системи водовідведення – бул.Незалежності,15-а.

10.Відновлення холодного/гарячого  водопостачання – вул.Шолом-Алейхема,96/51; бул.Незалежності,6-в; вул.Короленка,68-а/89.

11.Дезінфекція підвального приміщення – вул.Героїв Небесної сотні,9.

12.Відновлення роботи насосного обладнання – пл. Шевченка,10-а/63; бул.Незалежності,2-а/61; вул.Лагунової,10/143; вул.Лагунової,9/67.

Дільниця теплових мереж

1. Обхід теплових мереж.

2. Усунення пориву теплових мереж – вул.Москаленка,15; вул.Поповича,6; вул.Москаленка- вул.В.Великого.

3. Пошук витоку теплоносія – вул.Москаленка- вул.В.Великого.

4. Відкачування води з теплових камер – бул.Незалежності,15; вул.Короленка,50; бул.Незалежності,16; вул.Короленка,50;  вул.Металургів,3.

5. Благоустрій: засипка промоїн – вул.Лагунової,17.

6. Бетонування теплових камер  – бул.Незалежності,11.

7. Включення насосного обладнання ЦО – вул.Шевченка,10-а.

Дільниця водопровідних мереж

1.Ревізія засувки:

вул.Я.Мудрого(парк”Перемога”)-Д100

2.Ремонт засувки:

вул.Зазимський шлях,91-Д100

3.Заміна засувки:

вул.Сушка Р.,1-Д100

4.Відкачування води з ВК-3шт:

вул.Сушка Р.,1-1ВК

вул.Київська,64-1ВК

вул.Гоголя-Переясловський шлях-1ВК

5.Чищення ВК-2шт:

вул.Київська,64-1ВК

вул.Гоголя-Переясловський шлях-1ВК

6.Промивання ВМ:

вул.Єсеніна  ,12-24-100м

7.Обстеження ВМ:

вул.Незалежності,17

8.Благоустрій:

вул.Ш.Алейхема,93-підсапано просідання грунта.

9.Обхід ВМ.

Дільниця каналізаційних мереж

1.Усунення засмічень-7шт (вул.Білодубравна,4, вул.Київська,308-310, вул.Незалежності,6б,  вул.Білана,2а, вул.М Лагунової,10а, вул.С Петлюри,23б, вул.Грушевського,3б.)

2.Почищено від сміття та твердих фракцій-16КК:

вул.Шевченка,14  – 6КК

вул.Незалежності,6б  – 3КК

вул.Олімпійська, 69а-б  – 7КК

3.Обхід КМ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.