Інформація про виконання робіт КП «Броваритепловодоенергія» за 02.08.2021 р.

Дільниця технічного обслуговування внутрішньо-будинкових систем

1. Прочищення каналізаційної системи – вул.Петлюри,25; вул.Короленка,54-б; вул.Декабристів,44; вул.Я.Мудрого,24; вул.Геологів,5/2; вул.Олімпійська,1/30; вул.Олімпійська,9-а/29; вул.В.Великого,8; вул.Петлюри,10-а/1; вул.Голуба,5; вул.Грушевського,1; вул.Голуба,1/3; вул.Лагунової,11/6; бул.Незалежності,6.

2. Ремонт системи водовідведення – бул.Незалежності,4-а/176; бул.Незалежності,15/218; бул.Незалежності,15-а/2.

3. Заміна, ремонт, ревізія  водопровідної/запірної арматури – бул.Незалежності,7; вул.В.Великого,10-б; вул.Короленка,70-б/3; вул.Гагаріна,10-а/72.

4. Обстеження відповідно звернень – бул.Незалежності,2-а/89,91; вул.Сєдова,1/15; вул.Короленка,70/85; вул.Короленка,68-а/61; вул.Петлюри,25-б/21; вул.Київська,292/91;  вул.Москаленка,7; бул.Незалежності,3-а/40; вул.Гагаріна,6; вул.Лагунової,4-а/64; вул.Лагунової,5/29.

5. Відновлення роботи водопостачання  – вул.Лагунової,18/139,143; вул.Шолом-Алейхема,63.

6. Дезінфекція підвального приміщення – вул.Лагунової,18/3.

7. Перекриття водопостачання відповідно заяви – вул.Київська,304/67.

8. Заміна сопла – вул.Київська,310-а.

9. Усунення витоку, протікання – вул.Білодубравна,2.

10.Підготовчі роботи до проведення сантехнічних робіт – вул.Білодубравна,2/8,14.

Дільниця теплових мереж

1. Обхід теплових мереж.

2. Гідровипробування теплової мережі – вул.Героїв Небесної сотні – від ТК-8 до ТК-9.

3. Перевезення та розвантаження труб б/в – вул.Героїв Небесної сотні,13-11.

Дільниця водопровідних мереж

1.Ремонт засувки:

вул.Ш.Алейхема-Сверстюка-Д150

2.Ревізія засувки:

вул.Ш.Алейхема-Гоголя-Д100

вул.Я.Мудрого-Сверстюка-Д150

пл.Шевченка,4-Д100

3.Відкачування води з ВК:

вул.Ш.Алейхема-Гоголя-1ВК

пл.Шевченка,4-1ВК

4.Демонтаж ПГ для подальштх рем.робіт по вул.Москаленка,45.

5.Обхід ВМ.

Дільниця каналізаційних мереж

1.Усунення засмічень  – 11шт (вул.С Петлюри,25,  вул.Незадежності,4а,6,  вул.Короленка,54б, вул.С Москаленка,7, вул.Олімпійська,9,  вул.Декабристів,44,  вул.В Великого,8,10,  вул.Геологів,5,  вул.Я Мудрого,53.)

2.Благоустрій:

вул.В.Великого,4-підсипання місць просідання грунта.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.