Інформація про виконання робіт КП «Броваритепловодоенергія» за 03-06.06.2021 р.

Дільниця технічного обслуговування внутрішньо-будинкових систем

1. Прочищення каналізаційної системи – вул.Лагунової,10/36; бул.Незалежності,5/10; вул.Онікієнка,8; вул.Короленка,54-а/51; вул.Олімпійська,7-а/69; вул.Київська,298-а/228-231; вул.Оболонська,72/12; вул.Грушевського,17-б/22; вул.Петлюри,17;  вул.Олімпійська,8/1; вул.Грушевського,17/230; вул.Героїв УПА,11/9; вул.Гагаріна,19; вул.Гагаріна,27; вул.Гагаріна,10-а; вул.Гонти,2; бул.Незалежності,4-а; бул.Незалежності,7/144.

2. Усунення протікань, витоків, поривів –  вул.Грушевського,1/4; вул.Петлюри,17-а/8.

3. Обстеження відповідно звернень – бул.Незалежності,7/112; бул.Незалежності,2/14; вул.Грушевського,17/37; бул.Незалежності,2-а.

4. Перекриття водопостачання відповідно звернень – вул.вул.Шолом-Алейхема,96/53; бул.Незалежності,3-а/8; бул.Незалежності,2-а/77; бул.Незалежності,4-а/230; вул.Грушевського,17-б/96.

5. Відновлення холодного водопостачання  –  вул.Київська,288/129; вул.Гагаріна,6/43-48; вул.Шолом-Алейхема,93/86; вул.Воїнів Афганців,7-б/20; вул.          Броварської сотні,16/24; вул.Героїв Небесної сотні,9/180.

6. Зварювальні роботи – вул.Броварської сотні,16/71,24.

7. Ремонт системи холодного водопостачання – вул.Воїнів Афганців,7-б/20.

Дільниця теплових мереж

1. Обхід теплових мереж.

2. Благоустрій  – вул.Грушевського,3; вул.Гонти,2.

3. Відкачування води з теплових камер – вул.Сєдова,2; вул.Лагунової,10.

4. Заміна труби на подавальному трубопроводі теплопостачання – вул.Ак.Амосова.

5. Ремонт ізоляції трубопроводу – район Торгмаш – 6 пог.м.

6. Заміна запірної арматури в ТК – вул.Олімпійська,2; вул.Сєдова,2; вул.Шевченка,21;  вул.Героїв Небесної сотні,15/1.

7. Ревізія запірної арматури – вул.Олімпійська,4; пл.Шевченка; вул.Лагунової; вул.Гонти,2 .

8. Усунення пошкодження трубопроводу – вул.Гонти,2.

 

Дільниця каналізаційних мереж

1.Усунення засмічень-16шт (вул.М Лагунової,10,13б,  вул.О Онікієнка,8,  вул.Київська,298а,292,302,  вул.Оболонська,75, вул.С Петлюри,17,  вул.С Москаленка,11, вул.Гагаріна,8,19,27,   вул.Я Мудрого,4, вул.Олімпійська,8,  вул.Г УПА,11,  вул.Незалежності,7).

2.Почищено від сміття та твердих фракцій-28КК:

вул.Москаленка,8а-5КК

вул.Січових Стрільців-10КК

вул.Олімпійська.21а-8КК

вул.Ярослава Мудрого-2КК

вул.Оникієнка,125-3КК

3.Відкачування стоків по вул.Ярослава Мудрого,55

вул.І.Гонти,2

4.Ремонт 2КК:

вул.Січових Стрільців-1КК ремонт горловини та бетонування вимощення

вул.Оникієнка,125-1КК ремонт горловини

 

Дільниця водопровідних мереж

1.Ремонт засувки-7шт

2.Ревізія засувки-3шт:

вул.Незалежності,7   –  2шт  Д100, Д150

вул.Незалежності,4а  –  1шт  Д150

3.Чищення   – 3ВК:

вул.Броварської Сотні  -2ВК

вул.Пушкіна,12  -1ВК

4.Ремонт 2ВК:

вул.Короленка,60а-1ВК ремонт горловини

вул.М.Лагунової,2-1ВК ремонт горловини

5.Роботи відповідно до зверень споживачів:

вул.Болбочана,8-усунення витоку води

вул.Дорошенка,28-підключення до ВМ

вул.Декабристів,8-підключення до ВМ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.