Інформація про виконання робіт КП «Броваритепловодоенергія» за 05-08.08.2021 р.

Дільниця технічного обслуговування внутрішньо-будинкових систем

1. Прочищення каналізаційної системи:

вул.Я Мудрого,36а,2,  вул.М Лагунової,13б/17,  вул.Декабристів,44,  вул.Київський,298а/282,  вул.Короленка,53а/2п,  вул.Олімпійська,1а/4б,  8,6а,

вул.І Гонти,2/5,  вул.Шевченка,8/24,  вул.Генсельської Групи,7/3,

вул.О Білана,40, 5/61,  вул.В Великого,10б,   вул.Гагаріна,14/41, 19, 14, 8/33,

вул.О Онікієнка,12/33,  8/52,   вул.Незалежності,5/76, 11а/99,  7/33, 2а/80,  2/252,  8/10,  вул.М Грушевського,17/338,  1/302,  3б/3п,  3а/5,  17/3б,  1/102,  1/322,  17,   вул.Білодубравна,2/38,  вул.ГНС,15б.

2. Обстеження відповідно звернень:

вул.Незалежності,16а/59,  14/1/54,  вул.Київська,300в/109,  вул.С Москаленка,7/1,  вул.Маяковського,65,  вул.С Петлюри,19а/2,  25б/17,  вул.Гагаріна,2/45, 2, 19/2,

вул.М Лагунової,4/8,  вул.Сєдова,2,  вул.Білодубравна,14/7,  вул.Незалежності,14/1, вул.Короленка,65/7,

3.Складений акт:

вул.Київська,298/87,  вул.М Лагунової,4/26,27.

4. Заміна,ремонт, ревізія запірної та водопровідної арматури:

вул.Петлюри,23б,  17/3,4п,   вул.Короленка,60а,  68б,  вул.М Лагунової,10а/54,  вул.Олімпійська,8,  вул.Київська,168/20,

5. Відкачування води:

вул.М Грушевського,17/8п.

6. Відновлення водопостачання:

вул.Київська,168/20,  168/15.

7. Дезінфекція підвального приміщення:

вул.ГНС,15б.

8.Усунення витоку:

вул. М Грушевського,1/3п,  вул.Незалежності,15/228,  вул.Білодубровна,2/38,

9.Затоплення усунено:

вул.Незалежності,2а/80,

Дільниця теплових мереж

1. Обхід теплових мереж.

2. Сальникова набивка: вул.Київська,310,312,  вул.М Лагунової, (тк:19:а,  тк:22:а:1,  тк23:а:1,  тк16:7)

3. Гідровипробування, зварювальні роботи на  т/м – вул.Героїв Небесної сотні,13.

Дільниця водопровідних мереж

1.Заміна засувки-3шт:

вул.Княжа-Старотроїцька-Д100

вул.Москаленка,16г-Д100-2шт

2.Ремонт засувки-3шт:

вул.ак.Амосова-Коновальця-Д100

вул.Коновальця,49-Д100

вул.Серова-Київська-Д100

3.Ревізія засувки-13шт:

вул.Старотроїцька-Кобзарська-Д100-3шт

вул.Москаленка,16-Д100

вул.М.Лагунової-9шт: Д100-5шт, Д200-4шт

4.Відкачування води з ВК-5шт:

вул.Зазимський шлях,53-1ВК

вул.Княжа-Старотроїцька-1ВК

вул.Серова-Київська-1ВК

вул.С.Разіна-Київська-1ВК

вул.Старотроїцька-Кобзарська-1ВК

5.Чищення ВК-2шт:

вул.Ш.Алейхема,63-1ВК

вул.М.Лагунової,3-1ВК

6.Накриття ВК  вул.Ш.Алейхема,63-1ВК заміна кришки люка

7.Благоустрій: вул.Незалежності,12в-підсипання місця просідання грунта.

8.Обхід ВМ.

Дільниця каналізаційних мереж

1.Усунення засмічень  – 17 шт (вул.Незалежності,2а,11а,10б,8,  вул.Металургів,47,  вул.С Петлюри,17,  вул. О Онікієнка,10-12,  вул.Москаленка,16г,  вул.Гагаріна,8,2,   вул.Декабристів,44,  вул.Грушевського17,  вул.М Лагунової,13б,  вул.Я Мудрого,36а,2,  вул.Білана,40, вул.Шевченка,8).

2.Почищено від сміття та твердих фракцій-30КК:

вул.Москаленка,3а-6КК

вул.ГНС,13(ЗОШ №9)-12КК

вул.Герцина,3а(ЗОШ №6)-12КК

3.Почищено решітку на зливовому колодязі КНС-3(вул.Незалежності,53/1)

4.Благоустрій:

вул.В Великого,4 поряд з КК підсипано просідання грунта та сплановано

5.Обхід КМ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.