Інформація про виконання робіт КП «Броваритепловодоенергія» за 06-10.01.2021 р.

Дільниця технічного обслуговування внутрішньо-будинкових систем

1. Спуск повітря з системи опалення та системи ГВП – вул.Петлюри,19-а/77; вул.Героїв Небесної сотні,15-б/20; вул.Олімпійська,2/206; вул.Олімпійська,7/14.

2. Прочищення системи водовідведення – бул.Незалежності,10/240; вул.Сєдова,1; 2; 3; 4; вул.В.Афганців,7; вул.Гельсінської групи,7; 7/9; бул.Незалежності,2/24,202, 233; вул.Голуба,1/3 кв.70; вул.Грушевського,3-б/152; бул.Незалежності,11/1; вул.Шевченка,8/1; вул.Олімпійська,6-а/1; вул.Короленка,65/65; вул.Москаленка,2; вул.Київська,296-а; вул.Онікієнка,14; вул.Грушевського,3/290; бул.Незалежності,8-б/68; вул.Поповича,4/2; вул.Поповича,10/2; вул.В.Афганців,4/1; вул.Героїв УПА,13-а/54; вул.В.Великого,10; вул.Київська,288; вул.Київська,302; вул.Героїв УПА,11/9; вул.Воїнів Афганців,9/3; бул.Незалежності,19-а/84; вул.Москаленка,7/3; бул.Незалежності,10/240; вул.Фіалковського,23; вул.Олімпійська,3; бул.Незалежності,15; вул.Грушевського,3-б/152; вул.Онікієнка,6/2; вул.Москаленка,6/37; вул.Оболонська,74.

3. Перекриття водопостачання, в зв’язку з поривом – бул.Незалежності,16-б/158.

4. Заміна, ремонт, ревізія запірної арматури – вул.Короленка,68-б/3; вул.Москаленка,2; вул.Короленка,68-б.

5. Ремонт системи водовідведення  – бул.Незалежності,3; бул.Незалежності,2/202.

6. Відкачування стоків з підвального приміщення   –   вул.Онікієнка,8/52;  вул.Сєдова,1; 2; 3; 4.

7. Усунення витоку, протікання – вул.Металургів,9/5; вул.Петлюри,25-б/66; вул.Гагаріна,12-а.

8. Ремонт системи ГВП, ЦО – вул.Петлюри,15/110; вул.Короленка,68-а; вул.Металургів,9/5.

9. Обстеження затоплення, витоку  –  вул.Поповича,4;  вул.Короленка,55/6; вул.Лагунової,4-а/12.

10. Ремонт бойлера – бул.Незалежності,10-а.

11. Монтаж насосного обладнання – вул.Київська,300-в.

12. Обстеження системи водопостачання – вул.Короленка,63/25.

13. Налагодження температури опалення – вул.Київська,310.

14.Обстеження системи опалення – вул.Гагаріна,12-а; вул.Грушевського,3-а/20.

 

Дільниця теплових мереж

1. Обхід та огляд ТМ.

2. Усунення пориву  ТМ – вул.Київська,312; вул.Гагаріна,12-а; вул.Сєдова,1.

3. Благоустрій  місця проведення  ремонтних робіт – вул.Короленка,54; вул.Лагунової,10; вул.Лагунової,4; вул.Лагунової,5-7; вул.Київська,312; вул.Лагунової,3; пров.Поштовий,6.

4. Відкачування води з теплових камер – бул.Незалежності,2; вул.Грушевського,17; вул.Лагунової,10; вул.Лагунової,4; вул.Лагунової,5-7; вул.Київська,310.

5. Очищення теплових камер – вул.Героїв УПА,1.

 

Дільниця водопровідних мереж

 

1.Ревізія засувок – Ду100-10шт,  Ду250-3шт,  Ду150-4шт.

2.Відкачування води – 6 бочки.

3.Усунення витоку:

вул.Петропавлівська,35 (встановлено адаптор з фланцем).

4.Обстеження: вул.Ш.Алейхема,93-96 (провал грунту біля ВК виставлено огорожу).

5.Чистка ВК – 3шт.

6.Благоустрій:  розрівняли грунт під граблі

вул.ГероївУПА-Гагаріна,  вул.ГероївУПА,2,2а,12,14, вул.СПетлюри,25а.

7.Промивка ВК по вул.СРазіна-Київська.

8.Обхід ВМ.

 

Дільниця каналізаційних мереж

1.Усунення засмічень – 24.

2.Обхід КМ.

3.Почищено решітку на зливовому колодязі КНС-3(вул.Незалежності,53/1).

4.Прочистили КК – 20шт.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.