Дільниця технічного обслуговування внутрішньо-будинкових систем
1. Прочищення каналізаційної системи – вул.Київська,310/34; вул.Онікієнка,14; вул.Воїнів Афганців,17/4; вул.Москаленка,8-б; бул.Незалежності,11-а; вул.Петлюри,23-а; вул.Грушевського,3; бул.Незалежності,16-в/3; вул.Білана,5/67; бул.Незалежності,12/137; вул.Петлюри,25; вул.Олімпійська,7-а/68.
2. Усунення протікань, витоків, поривів – вул.Київська,310-а/41; вул.Шевченка,21; бул.Незалежності,16-в/3; вул.Київська,298-а/13; вул.Сєдова,2; бул.Незалежності,10/106; вул.Короленка,74/7; вул.Короленка,56-а/40.
3. Обстеження відповідно звернень – вул.Короленка,70-б/111; вул.Короленка,60-б/53; вул.Київська,304/62; вул.Петлюри,74/7,8; бул.Незалежності,3-а/8; вул.Гагаріна,6/49; вул.Л.Українки,2-а/35; вул.Москаленка,12/60; вул.Короленка,74/7; вул.Героїв Небесної сотні,7/194; вул.Київська,292/87; вул.Героїв Небесної сотні,11/121; пл..Шевченка,4/17; бул.Незалежності,12/46.
4. Ремонт системи водовідведення – вул.Київська,310-а/92; бул.Незалежності,2.
5. Гідровипробування системи опалення – вул.Героїв УПА,17-а; вул.Героїв УПА,17-б; вул.Гагаріна,10; вул.Гагаріна,12; вул.Гагаріна,14; вул.Гагаріна,16.
6. Перекриття водопостачання відповідно звернень – вул.Гагаріна,11/83; вул.Героїв УПА,1/92; бул.Незалежності,10/108.
7. Промивання системи опалення – бул.Незалежності,8-б.
8. Відновлення роботи насосного обладнання – вул.Короленка,68-б/110; вул.Гагаріна,6/43; вул.Лагунової,10-а/139; вул.Лагунової,10/143.
9. Ремонт системи водопостачання – бул.Незалежності,10/106-110; бул.Незлежності,6-в/64.
10.Ремонт системи централізованого опалення – вул.Сєдова,2.
11.Складання актів обстеження – бул.Незалежності,21/47.
12.Дезінфекція підвального приміщення – вул.Гагаріна,1; вул.Лагунової,18.
Дільниця теплових мереж
1. Обхід теплових мереж.
2. Ревізія запірної арматури в ТК – бул.Незалежності,20-22; вул.Лагунової – в 5-ти кам.; вул.Шевченка,21.
3. Відкачування води з теплових камер – вул.Героїв Небесної сотні,15; вул.Короленка,54-а; вул.Короленка,57; бул.Незалежності,7.
4. Усунення поривів на ТМ – бул.Незалежності,2; вул.Оболонська,45; вул.Шевченка,21.
5. Благоустрій території – вул.Л.Українки,12; вул.Москаленка,16; вул.Оболонська,45; вул.Лагунової,3; вул.В.Великого-вул.Москаленка.
6. Ремонт нерухомої опори – бул.Незалежності,2.
Дільниця водопровідних мереж
1.Усунення пошкодження ВМ – 2шт:
вул.Франка,54-встановлено хомут Д150
вул.Франка-Благодатна-встановлено хомут Д150
2.Ревізія засувки:
вул.Старотроїцька-Княжа-Д150-2шт
3.Ревізія ПГ:
вул.Янченка №№ 61, 83, 97,131/1-4ПГ
4.Промивання ПГ:
вул. Богомольця-Ломоносова-1ПГ
5.Чищення – 5ВК:
вул.Франка №№ 30,40,47-3ВК
вул.Старотроїцька-Княжа-2ВК
6.Ремонт ВК:
вул.Гоголя-Переясловський шлях-1ВК
7.Відкачування води з – 3ВК:
вул.Гоголя-Переясловський шлях-1ВК
вул.Старотроїцька-Княжа-2ВК
8.Роботи відповідно до звернень споживачів:
вул.Стельмаха,32д-визначення з матеріалами для подальших робіт з підключення до ВМ
вул.Фонтане-су-Буа,67-визначення з матеріалами для подальших робіт з заміни вентиля
вул.Мельника,16- тимчасове перекриття водопостачання
9.Благоустрій:
вул.Благодатна,80-відновлення металевої огорожі після ремонту на ВМ
вул.Франка , 30-підсипання щебенем просідання грунта поряд з ВК
вул.Гоголя,47-53- бетонування промоїн поряд з горловинами 3ВК
Дільниця каналізаційних мереж
1.Усунення засмічень – 12шт (вул.Шевченка,23, вул.Декабристів,44, вул.Грушевського,3а, вул.Олімпійська,7а, вул.Київська,300б, вул.С Петлюри,25, вул.Незалежності,16в,11а, вул.О Онікієнка,14,12, вул.В Афганців,17, вул.Москаленко,8б, ).
2.Почищено від сміття та твердих фрапкцій-26КК:
вул.Москаленка №№49,51,53-11КК
вул.Київська,300в-3КК
вул.Гагаріна,5б-5КК
вул.Шевченка,23-7КК
3.Благоустрій:
вул.Героїв Небесної Сотні,11-13-підсипання місця просідання грунта