Інформація про виконання робіт КП «Броваритепловодоенергія» за 10.06.-13.06.2021 р.

Дільниця технічного обслуговування внутрішньо-будинкових систем

1. Прочищення каналізаційної системи – вул.Москаленка,2-б/4; вул.Київська,294/34; вул.Лагунової,13-б/17; вул.Грушевського,1; вул.Москаленка,8-а; вул.Короленка,68-а; вул.Петлюри,21-а/219,124; вул.Київська,49; вул.Короленка,49; вул.Гагаріна,16/36; вул.Петлюри,25-б/49; бул.Незалежності,7/72,57,88; вул.Я.Мудрого,90; вул.Металургів,11/1,2; вул.Я.Мудрого,78-а; вул.Гагаріна,8/33; вул.Гагаріна,27/47; вул.Київська,298-а/189; вул.Героїв УПА,3-а; вул.Лагунової,10-а/111.

2. Усунення протікань, витоків, поривів –  вул.В.Великого,2/37; вул.Петлюри,19-а/61; вул.Лагунової,10-а/111; вул.Короленка,60-б/131; вул.Героїв УПА,13-а/46; вул.Коновальця,86; вул.Грушевського,17-б/100; вул.Короленка,68-б/131; бул.Незалежності,16-г/52.

3. Обстеження відповідно звернень – вул.Онікієнка,75/10; вул.Білана,3/23; вул.Гагаріна,10-а; бул.Незалежності,16-б/31; вул.Лагунової,18/90,105; бул.Незалежності,3-а/8;  вул.Героїв УПА,15/2; вул.Грушевського,17-б/98;  бул.Незалежності,7/12; вул.Металургів,13/2; вул.Київська,294/20; вул.Гагаріна,10/47; вул.Лагунової,4/12; бул.Незалежності,16-а/55; вул.Петлюри,23-а; вул.Короленка,65/31; вул.Київська,292/24.

4. Ремонт системи водовідведення  – бул.Незалежності,16-в; вул.Короленка,68-а; вул.Олімпійська,2/2.

5. Перекриття водопостачання відповідно звернень – бул.Незалежності,16-а/73; бул.Незалежності,16-в/24; вул.Лагунової,10/20; вул.Петлюри,23-а/40; вул.Героїв УПА,13-а/46.

6. Заміна, ремонт або ревізія запірної/водопровідної  арматури – бул.Незалежності,19-а/141; вул.В.Великого,2; вул.Олімпійська,10.

7. Промивання системи опалення – вул.Гагаріна,5; вул.Лагунової,19.

8. Відкачування стоків з підвального приміщення – вул.Олімпійська,8.

9. Відновлення роботи насосного обладнання – вул.Гагаріна,6/48; вул.Київська,288/125.

10. Зварювальні роботи – бул.Незалежності,16-в/24; вул.Героїв Небесної сотні,7/6.

Дільниця теплових мереж

1. Обхід теплових мереж.

2. Благоустрій: засипка промоїн щебенем – бул.Незалежності,2; встановлення драбин в ТК -вул.Петлюри,13; прибирання складського приміщення – вул.Героїв Небесної сотні,15/1.

3. Усунення пошкоджень теплових мереж  –  вул.Лагунової,18; вул.Москаленка,5.

4. Ревізія запірної арматури – вул.Героїв Небесної сотні – 1 ТК; вул.Героїв УПА,17 – 3 ТК; вул.Москаленка,5; 17; 19 – 1 ТК.

5. Відкачування води з теплових камер – вул.Гагаріна,12-12-а; вул.Героїв УПА,17; вул.Петлюри,15.

6. Заміна запірної арматури в ТК – вул.Гагаріна,12-12-а – 2 шт.; вул.Петлюри,15 – 1 шт.

7. Заміна обв’язки труб в ТК – вул.Героїв УПА,17.

8. Демонтаж та перевезення запірної арматури – вул.Гагаріна,12-12-а.

Дільниця водопровідних мереж

1. Усунення пориву  ВМ – бул.Незалежності,2;

2. Обстеження просідання ВК, вистановлення огорожі – вул.Шолом-Алейхема-вул.Гоголя.

3. Відкачування води з ВК – вул.Київська,154; вул.С.Разіна,8.

4. Перевірка на предмет відключення – вул.Миколаївська,34.

5. Ревізія запірної арматури – вул.Київська,151-а; вул.Маяковського; вул.Москаленка-з-д «Торгмаш».

6. Ремонт обойми люка ВК – вул.Шолом-Алейхема-вул.Грушевського,17-б.

7. Перекриття водопостачання відповідно заяви – вул.Завірюхіна,41; вул.Коновальця,86.

8. Перевірка пожарних гідрантів – вул.Гагаріна,6; 10; вул.Сєдова,2; 7; вул.Москаленка,2; вул.Олімпійська,2; 4; 7; вул.Москаленка,35; вул.Героїв УПА,48; 66; вул.Короленка,49; 53; 19-а; 59; 64; 65; вул.Лагунової,13-а; 18-б; 9.

9. Благоустрій, засипка промоїн щебенем – вул.Героїв УПА,14.

10. Усунення витоку води – вул.Зазимський шлях,85.

11. Чищення водопровідних колодязів – вул.Лагунової,3.

Дільниця каналізаційних мереж

1. Усунення засмічень – вул.Ціалковського-парк «Приозерний»; вул.Москаленка,2-б; вул.Петлюри,19; вул.Лагунової,13-б; вул.Київська,294; вул.Гагаріна,16; вул.Я.Мудрого,90; вул.Героїв Небесної сотні,7; вул.Москаленка,10-12; вул.Москаленка,2-а; вул.Центральної ради,6; вул.Я.Мудрого,84-а; вул.Центральної ради,8;  вул.Я.Мудрого,86-88; вул.Гагаріна,8; вул.Гагаріна,27; вул.Київська,298-а; вул.Героїв УПА,3-а; вул.Лагунової,10.

2. Чищення каналізаційних колодязів – вул.Москаленка,8-а; вул.Січових стрільців; вул.Броварської сотні.

3. Ремонт обойми люка КК – вул.Лагунової,1-3.

4. Благоустрій: перевезення з/б плит з вул.Героїв Небесної сотні,11 на вул.Центральної ради,8.

5. Обхід дільниці №19; №20, №21.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.