Дільниця технічного обслуговування внутрішньо-будинкових систем
1. Прочищення каналізаційної системи – вул.Гагаріна,27/115; бул.Незалежності,15/182; вул.Короленка,56-а/74; бул.Незалежності,15/64; вул.Москаленка,17/6; вул.Петлюри,13/110; вул.Київська,168/32; вул.Петлюри,23-б/139; бул.Незалежності,15/64; вул.Петлюри,17/47; вул.Гонти,2/4; вул.Грушевського,3/291; бул.Незалежності,7/4; бул.Незалежності,4-а/34; вул.Броварської сотні,16/1,2; вул.Олімпійська,4/22; вул.Олімпійська,1/3; вул.Онікієнка,8; вул.Короленка,53; вул.Короленка,50/56; вул.Гагаріна,6/1; вул.Москаленка,8-а; вул.Олімпійська,10-а/69; вул.Київська,166/3; бул.Незалежності,5/65; вул.Гагаріна,8; вул.Москаленка,7/1; вул.Короленка,65; вул.Короленка,60-б/2; вул.Короленка,50.
2. Обстеження відповідно звернень – вул.Короленка,53-а; бул.Незалежності,3; вул.Київська,300/69; бул.Незалежності,16-б; вул.Київська,300-в/43; вул.Голуба,1/3; вул.Грушевського,3/207; вул.Я.Мудрого,36/53.
3. Усунення витоку, протікання – вул.Шевченка,10-а; вул.Київська,310; вул.Гагаріна,10/50;бул.Незалежності,12/108; вул.Олімпійська,10-а/189; вул.Київська,296; бул.Незалежності,8-б/3; вул.В.Великого,4/18.
4. Ремонт системи водовідведення – бул.Незалежності,7/41; бул.Незалежності,16-а/59; вул.Білодубравна,14; вул.Лагунової,4/8; вул.Короленка,67; вул.Гагаріна,8/23; бул.Незалежності,12/17.
5. Дезінфекція підвального приміщення – вул.Короленка,60-а; вул.Грушевського,3/72; бул.Незалежності,16-б.
6. Відновлення водопостачання – вул.Київська,168/32; вул.Київська,296/18,61; вул.Героїв Небесної сотні,11/121; вул.Київська,292/64,52.
7. Заміна, ремонт, ревізія запірної/водопровідної арматури – бул.Незалежності,15-а/104; бул.Незалежності,4-а/113; бул.Незалежності,7; вул.Онікієнка,20/2 кв.5; вул.Петлюри,19-б; вул.Олімпійська,7-а; вул.Петлюри,17; вул.Київська,292; вул.Гагаріна,19/11; вул.Короленка,61; вул.Олімпійська,2; вул.Петлюри,23-в; вул.Короленка,68; бул.Незалежності,15.
8. Спуск водопостачання/ теплопостачання відповідно заяви – бул.Незалежності,16-б/70; бул.Незалежності,8-б/20; вул.Голуба,1/64; бул.Незалежності,5/65; вул.Київська,166/11.
9.Заповнення системи опалення – бул.Незалежності,12.
10.Зварювальні роботи – бул.Незалежності,16-в.
11.Демонтажні роботи – вул.Лагунової,4/8.
12.Заміна лічильників – вул.Олімпійська,4/119.
13.Перекриття водопостачання відповідно заяви – вул.Героїв Небесної сотні,11/45; вул.Київська,300/60; бул.Незалежності,16-а/124.
14.Заміна сопел – вул.Лагунової,9; вул.Київська,302-а; вул.Київська,300-а.
Дільниця теплових мереж
1. Обхід теплових мереж.
2. Заміна теплових мереж – вул.Грушевського,5.
Дільниця водопровідних мереж
1.Відновлено водопостачання по вул.Київській,158,160,162,164,166, (встановлено адаптер Д130 – 2шт, трійник Д100 – 1шт, Д80 – 2шт).
2.Ремонт ВК:
вул.Тургенєва,16
3.Чистка ВК:
вул.Гоголя,25
4.Усунення пошкодження на вм:
вул.Переясловський шлях,35 – встановлено адаптор Д130-2шт.
вул.Маяковського,3 – набивка сальників на засувці Д100.
5.Благоустрій:
вул.С.Петлюри,21
вул.О Онікієнка,6/2
вул.Г УПА,14
вул.Я Мудрого,76
6.Обхід ВМ.
Дільниця каналізаційних мереж
1.Усунення засмічень – 12 шт
(вул.Гагаріна,1, 9, вул.М Лагунової,11а, вул.Павлова, вул.С Петлюри,23б,19а, вул.Сєдова,2, вул.Олімпійська,8, вул.Незалежності,12а, вул.Київська,166, 168, вул.Я Мудрого,47, )
2.Встановлено люк пвх по вул.ГНС,13 – 1шт.
3.Почищено від сміття та твердих фракцій – 18КК.
4.Обхід КМ.