Інформація про виконання робіт КП «Броваритепловодоенергія» за 12-15.08.2021 р.

Дільниця технічного обслуговування внутрішньо-будинкових систем

1.Усунення витіку:

вул.Олімпійська,2/65,  вул.Гагаріна,3/72,10/50, 8,  вул.Короленка:54а/54,37, вул.Незалежності,3а/11,  вул.С Петлюри,16г/2,

2.Складений акт:

вул.Гагаріна,9/25, 10/11,  вул.Київська,294/20, вул.О Білана,2/1.

3.Відновлення водопостачання:

вул.Короленка,65/4,  вул.Незалежності,4а/144,  вул.С Петлюри,15а/30,  вул.Я Мудрого,4/65.

4.Прочищення каналізаційної системи:

вул.Я Мудрого,4, вул.Г Аркадія, 5/2п, 1/3(2-5), 1/3,5,  вул.ГНС, 15б,11/2,  вул.Поповича,10/4,  вул.М Лагунової,4/2, 18/8, 17/3, 3а/34, 10а/1п, 17/88,

вул.Незалежності,3а/21, 2/2, 5, 5/65, 12/110,  2/167,  15а/1,  10/5,7,  16б/53,  14/1(3),  2/167,  2а/24,  7/173, 10/241,    вул.І Гонти,2/2,  2,  вул.Короленка,49/21,54/3п, 53/2п,  65/7, 65/60,  47/39, 65/4, 60б/2, 50/69, 50/111,  вул.Гагаріна,8/33, 10а/88, 19/1, 11, 8/3, вул.Грушевського,1, 3б/3, 1/103, 13, 17/291,  5,  5б,  вул.Київська,294/3,296а/102,302,302а,300а/3,

вул.Олімпійська,10а/1, 6а/23, 6/2,4, 4/91, 8/62, 3/2, вул.Геологів,2/6,  вул.ГУПА,7а/144,  5/1,  вул.О Онікієнка,10/5,  20/2,  16/1,  вул.В Афганців,13/7,13, 17/3,  вул.С Москаленко,7/1,6,   вул.С Петлюри,25б/2,

5. Перекриття водопостачання відповідно заяви:

вул.Незалежності,10/214,  6в,  15а/164,  вул.Олімпійська,10/112. Вул.Гагаріна,19/8.

6.Дезінфекція підвального приміщення:

вул.Київська,294, вул.Незалежності,2а/1-2,  вул.Короленка,70б/41.

7.Заміна,ремонт, ревізія запірної та водопровідної арматури:

вул.ОБілана,5,  вул.ГНС,7а,  вул.Короленка,74/1, 59/38, 5б/2, 67, 74/2, 5б/2, 65/5.

вул.Незалежності,3а/40, 10б/1,  вул.С Петлюри,21/5-6, 21а, вул.Гагаріна,12/13-17, вул.ГУПА,5/1, вул.Олімпійська,8/2.

8.Обстеження відповідно заяв:

вул. Короленка,52/10, 59/38,  вул.Гагаріна,1б/23, 1б/23-27,  вул.С Москаленка,2,2а,2б,4,

вул.О Онікієнка,8/49,  вул.О Білана,5/7,2а/15,   вул.Я Мудрого,8/3,  вул.Незалежності,3а/43,

вул.М Лагунової,18/37,  вул.Олімпійська,8

9.Гідравлічні випробування системи опалення:

вул.ГНС,7а, 15б,  вул.Грушевського,13.  вул.ГАркадія1/3.

10.Промивання системи опалення:

вул. О Білана,3, вул.Некрасова,1а, вул.Грушевського,9,11,13,3б,  вул.Л Українки,12,

вул.Г Аркадія,1а.

Дільниця теплових мереж

1. Обхід теплових мереж.

2. Відкачування води: вул.С Петлюри,23,25, ЗОШ№10,

3. Ревізія запірної арматури:

вул.С Петлюри – 34шт(Ду20-100),

вул.Київська,296,298, вул.Гагаріна,1,3,5, – 18шт(Ду100-150)

4. Благоустрій по  вул.Героїв Небесної сотні,13(парк) .

5.Обхід ТМ.

Дільниця водопровідних мереж

1.Усунення пошкодження ВМ:

вул.Богомольці-Зеленського-встановлено хомут Д80

2.Чищення 2ВК:

вул.Богомольці-Зеленського-1ВК

вул.Ярослава Мудрого,4-6-1ВК

3.Відкачування води з ВК-2шт:

вул.Богомольці-Зеленського-1ВК

вул.Ярослава Мудрого,4-6-1ВК

4.Заміна засувки:

вул.Київська-Сєрова-Д100

5.Ревізія засувки-2шт:

вул.Володимира Великого,10-Д100

вул.Броваврської Сотні-Д300

6.Роботи відповідно до звернення споживачів:

вул.Янченка,65-відновлення водопостачання

7.Благоустрій:

пл.Ярослава Мудрого,4-підсипання піском місць просідання грунта, планування площі

вул.Воробйова,6-підсипання місць просідання грунта

вул.Центральної Ради,8-прибирання тер-рії

8.Обхід ВМ

Дільниця каналізаційних мереж

1.Усунення засмічень  – 10  шт(вул.Гагаріна,8, вул.Незалежності,2а, 8,  вул.Київська,300б, вул.Поповича,10 вул.Олімпійська,1,  вул.ГУПА,5, 17б,   вул.Онікієнка,8,  вул.В Афганців,17).

2.Почищено від сміття та твердих фракцій-24КК:

вул.М.Лагунової,18-9КК

вул.М.Лагунової,11а-3КК

вул.Володимира Великого,6-8КК

вул.Гагаріна,29-4КК

3.Почищено решітку на зливовому КК  КНС-3( вул.Незалежності,53/1)

4.Ремонт КК-4шт:

вул.Олімпійська,5-1КК ремонт горловини з заміною люка

вул.Гагаріна,6-1КК бетонування вимощення

вул.Грушевського,1а-1КК бетонування вимощення

вул.Москаленка(М-н АТБ)-1КК бетонування вимощення

5.Обхід КМ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.