Інформація про виконання робіт КП «Броваритепловодоенергія» за 13.10.-14.10.2020 р.

Дільниця технічного обслуговування внутрішньо-будинкових систем

Виконані роботи відповідно   15ти звернень мешканців м.Бровари та планів роботи на поточний місяць, а саме:

1.Прочищення каналізаційної системи  –  вул.Короленка,50/13; вул.Петлюри,19-а/2; вул.Грушевського,17/9; вул.В.Великого,2/75; бул.Незалежності,15/67.

2.Обстеження підвального приміщення на предмет витоку  – вул.Петлюри,13-а/71; вул.Лагунової,10-магазин; вул.Короленка,69-б; вул.Короленка,64-в; вул.Героїв Небесної сотні,5; 7-а; 7; 9; 11.

3.Перекриття водопостачання, в зв’язку з протіканням – вул.Оболонська,76/2; бул.Незалежності,10.

4.Усунення протікань, витоку, затоплень – вул.Оболонська,74; вул.Білодубравна,6.

5.Відновлення водопостачання – бул.Незалежності,10; 10-а.

6.Усунення шуму в системі опалення – вул.Гагаріна,2/25; вул.Петлюри,19-а/85.

7.Заповнення системи опалення – вул.Короленка,60-а; 60-б; бул.Незалежності,19-а.

8. Заміна запірної та водопровідної арматури – вул.Грушевського,1-а;

бул.Незалежності,12-а; вул.Короленка,74.

9. Роботи відповідно заяв споживачів – вул.Короленка,47/41; вул.Київська,202/75.

10.Зварювальні роботи, ремонт системи ГВП – бул.Незалежності,2; 7; вул.Київська,302-а.

11.Ремонт каналізаційної системи – бул.Незалежності,5/89; вул.Поповича,6/8; вул.Короленка,56-а/195.

Дільниця теплових мереж:

1.Відкачування води  – вул.Героїв УПА,13; вул.Гагаріна,30.

2.Усунення  пошкодження теплової мережі –  вул.Грушевського,5  (центральна тепломережа); вул.Гагаріна,30.

3.Заміна запірної арматури – 1 шт.(вул.Героїв УПА,13).

4.Обхід теплових мереж.

5.Ізоляція  трубопроводу теплопостачання – вул.Лагунової,4.

Дільниця водопровідних  мереж:

1.Благоустрій місця проведення ремонтних робіт:

– вул.Петлюри,23-б (встановлення бордюрів).

2.Усунення пориву водопровідних мереж – смт.Пухівка; вул.Порошкова.

3.Обхід водопровідних мереж.

4.Ревізія  пожарних гідрантів відповідно плану.

5.Ревізія засувок – вул.Січових стрільців-меблева фабрика  – 1 шт.; вул.Онікієнка – 2 шт.; вул.Гельсінської групи – 2 шт.

Дільниця каналізаційних  мереж:

1.Очищення каналізаційних колодязів – 11 КК (вул.Лагунової,18; вул.Короленка,60-б; бул.Незалежності,26-а; вул.Героїв Небесної сотні,7; 9; 11).

2.Обхід  дільниці №19, №18.

3.Ліквідація засмічень – 10 шт.

4.Промивання КМ – бул.Незалежності,26/1.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.