Інформація про виконання робіт КП «Броваритепловодоенергія» за 14.05.-16.05.2021 р.

Дільниця технічного обслуговування внутрішньо-будинкових систем

1. Прочищення каналізаційної системи – вул.Броварської сотні,16/10,13; вул.Олімпійська,10-а/103; вул.Сєдова,1; вул.Лагунової,4-а; бул.Незалежності,2/73,167; вул.Лагунової,4-а/27; вул.Онікієнка,14/11,4; вул.Гагаріна,10-а; бул.Незалежності,5; бул.Незалежності,7/116; вул.Олімпійська,3/3; вул.Олімпійська,6/24; вул.Москаленка,2-а/38; вул.Короленка,56-а/3; вул.Київська,294/3; вул.Симоненка,4; вул.Оболонська,72; вул.Грушевського,1.

2. Усунення протікань, витоків, поривів –  вул.Героїв Небесної сотні,5-а; вул.Онікієнка,6/2 кв.25; вул.Москаленка,12/37; вул.Київська,56-57; вул.Короленка,70-б/33; вул.Героїв УПА,5/51.

3. Обстеження відповідно звернень – бул.Незалежності,15-а/38;  вул.Металургів,13/1; вул.Гагаріна,6; вул.Гагаріна,27/17; вул.Київська,300-б; вул.Короленка,60-а/43; вул.Київська,300/16.

4. Ремонт сантехнічного обладнання – вул.Гагаріна,9/35.

5. Гідровипробування системи опалення – бул.Незалежності,16-б; вул.Поповича,6; 10; вул.Петлюри,13-а; 15; вул.Короленка,49; 51; вул.Лагунової,9.

6. Перекриття водопостачання відповідно звернень – вул.Героїв УПА,5/51; вул.Лагунової,18/115;бул.Незалежності,2/44,48; вул.Грушевського,3/290.

7. Спуск води з системи ГВП відповідно звернень – вул.В.Великого,2/61.

8. Заміна, ремонт або ревізія запірної/водопровідної  арматури – вул.Петлюри,13-а; вул.Білодубравна,14; вул.Петлюри,15-а/107; вул.Москаленка,12.

9. Складання актів обстеження відповідно звернень – вул.Білодубравна,6/27; вул.Гагаріна,7/47; вул.Грушевського,3-б/71; вул.Київська,292/27.

10.Ремонт системи водопостачання, зварювальні роботи – вул.В.Великого,2/26; вул.Онікієнка,6/2 кв.26.

11.Дезінфекція підвального приміщення – вул.Гагаріна,14/4; бул.Незалежності,10-б; бул.Незалежності,16-в; вул.Лагунової,11/4.

12.Відновлення водопостачання – вул.Короленка,53-а/11; вул.В.Великого,2/26; вул.Гагаріна,9/47.

13.Відкачування стоків/води з підвального приміщення – вул.Онікієнка,14; вул.Грушевського,1.

Дільниця теплових мереж

1. Обхід теплових мереж.

2. Ревізія запірної  арматури  в ТК – вул.Я.Мудрого – район пож. частини; бул.Незалежності-центр. ствол.

3. Усунення пошкоджень на ТМ  – бул.Незалежності,2; вул.Гагаріна,8.

4. Благоустрій; встановлення люків на ТК – вул.Геологів,2; планування місця розкопки – вул.Гагаріна,8.

Дільниця водопровідних мереж

1.Ремонт 2ВК:

вул.Москаленка,5-1ВК ремонт горловини з заміною люка

вул.Глінки,23-1ВК ремонт горловини

2.Відкачування води з 4ВК:

вул.Київської Русі-1ВК

парк Шевченка-1ВК

вул.Шевченка,4-1ВК

вул.Київська,56-1ВК

3.Ревізія засувки-7шт

4.Роботи відповідно до звернень споживачів:

вул.Київська,56-ремонт крану

вул.Оникієнка №№6/1, 6/2-перекриття водопостачання

вул.Київська-Київської Русі-роботи з підключення до ВМ

вул.Стельмаха,3д-підключення до ВМ

5.Благоустрій:

вул.Ярослава Мудрого,57-встановлено бордюри-6м.п.

вул.Київська,2-підсипання місць просідання грунта

вул.Київська,164-підсипання місць просідання грунта

Дільниця каналізаційних мереж

1.Усунення засмічень-12шт(вул.Незалежності,5-7,  вул.Київська,300б,298а,  вул.Гагаріна,8, вул.Сєдова,1, вул.ГНС,7,  вул.Симоненко,4,  вул.Гельсінської групи,3-5, вул. Оболонська,72, вул.Г УПА,13а,  вул.Грушевського,1, вул.А.Голуба,1).

2.Накриття КК:

вул.Київська,294-1КК накрито металевою кришкою б/в замість  зруйнованої

3.Почищено від сміття та твердих фракцій-18КК:

вул.Сєдого-1КК

вул.Незалежності,8б-6КК

вул.Москаленка,39-2КК

вул.Москаленка,41-43-9КК

4.Благоустрій:

вул.Москаленка,41-45-поряд з КК підсипання піском просідання грунта

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.