Дільниця технічного обслуговування внутрішньо-будинкових систем
1. Прочищення каналізаційної системи – вул.Олімпійська,1; вул.Олімпійська,4/134; вул.Олімпійська,1-б; вул.Голуба,1/3-16; вул.Київська,298-а/169; вул.Короленка,59/65; бул.Незалежності,3/5; вул.Київська,302-м-г «Оксі»; вул.Я.Мудрого,36/28; вул.Сєдова,2/26; вул.Гагаріна,27/53; бул.Незалежності,16-б; бул.Незалежності,13; вул.Гагаріна,19; вул.Героїв УПА,17-в; вул.Короленка,55; вул.Гагаріна,8; вул.Лагунової,17; вул.Петлюри,23-в/55; вул.Петлюри,21-а/189; вул.Короленка,50/38; вул.Голуба,5/89; вул.Грушевського,1; вул.Грушевського,17; вул.Олімпійська,2/12,5; вул.Москаленка,12/18; вул.Петлюри,13/72; вул.Онікієнка,20/2; вул.Олімпійська,4/134; вул.Гагаріна,29/5; вул.Голуба,1/16; вул.Онікієнка,75/9; вул.Білодубравна,4/35; вул.Київська,310; вул.Я.Мудрого,36/28; вул.Героїв УПА,11.
2. Обстеження відповідно звернень – вул.Лагунової,4-а/84; вул.Короленка,55/40; вул.Поповича,10/2; вул.Грушевського,13/37; бул.Незалежності,16-а/66; вул.Голуба,5/102; бул.Незалежності,16-б/119; вул.Короленка,65/1; вул.Короленка,68-б/111; вул.Голуба,1/3; вул.Київська,294/20; вул.Короленка,61-а/15; бул.Незалежності,16-в/66; бул.Незалежності,7.
3. Заміна, ремонт або ревізія запірної/водопровідної арматури – вул.Грушевського,3; вул.Петлюри,23-б.
4. Встановлення лічильників – бул.Незалежності,15-а/41.
5. Ремонт системи водовідведення – вул.Гагаріна,14/59,32; вул.Броварської сотні,16.
6. Встановлення шайб на водопідігрівачі – вул.Короленка,53; 55; 59; 61-а; 63; 65.
7. Усунення витоку, протікання, пориву – бул.Незалежності,7/93; вул.Короленка,47/48; вул.Лагунової,9/7; бул.Незалежності,16-б; бул.Незалежності,16-б; вул.Короленка,63; вул.Короленка,61-а/11,15; вул.Голуба,5/22; вул.Короленка,63/63,7,54.
8. Зварювальні роботи – бул.Незалежності,16-б/32.
9. Відновлення роботи насосного обладнання – вул.Москаленка,8-а; вул.Грушевського,1/196.
10. Відновлення водопостачання – бул.Незалежності,10-б/119; вул.Голуба,5/91; вул.Короленка,52/31; бул.Незалежності,10/3; бул.Незалежності,16-б/129.
11.Заповнення системи опалення – бул.Незалежності,7/120.
12. Дезінфекція підвального приміщення – вул.Героїв УПА,17-в; вул.Короленка,63.
13. Перекриття водопостачання відповідно заяв – вул.Короленка,47/48; бул.Незалежності,19-а/132; бул.Незалежності,16-б/90,119.
Дільниця теплових мереж
1. Обхід теплових мереж.
2. Ревізія запірної арматури – бул.Незалежності,15; вул.Гагаріна; вул.Грушевського,1; бул.Незалежності,14; бул.Незалежності,14-а.
3. Ремонт запірної арматури в ТК – бул.Незалежності,15.
4. Заміна запірної арматури – вул.Білана,1/1; вул.Грушевського,17.
5. Благоустрій місць проведення ремонтних робіт – вул.Короленка,53-а.
6. Усунення пориву ТМ – вул.Короленка,57-а.
7. Відкачування води з ТК – вул.Короленка,57-а; вул.Білана,1/1; вул.Петлюри,13.
8. Врізування системи опалення Офісного центру до теплопостачання – вул.Лагунової – вул.Центральної ради.
Дільниця водопровідних мереж
1. Відкачування води з ВК – вул.Пушкіна- вул.Благодатна.
2. Обстеження водопровідних колодязів – вул.Маяковського,30.
3. Благоустрій: засипка щебенем місць просідання – бул.Незалежності,2; засипка піском місць просідання – вул.Я.Мудрого,1; бул.Незалежності,2.
4. Усунення витоку води, встановлення хомутів – вул.Героїв Небесної сотні,5; вул.Зазимський шлях,8.
5. Ремонт водопровідних колодязів – вул.Лагунової – вул.Центральної ради; вул.Москаленка,16; вул.Олімпійська,10-б.
6. Прочищення спускників – вул.Мельника,11; 19; вул.Онікієнка,9.
7. Прочищення водопровідних колодязів – вул.Сєрова-вул.Київська.
8. Ревізія запірної арматури в ВМ – бул.Незалежності,2; бул.Незалежності,10.
9. Перевірка пожарних гідрантів – вул.Старотроїцька – вул.Княжа; вул.Янченка,45; 83; вул.Сєдова,2; вул.Гельсінської групи,1; вул.Онікієнка,9.
Дільниця каналізаційних мереж
1. Усунення засмічень – 15 шт. (вул.Лагунової,1; вул.Гагаріна,8; 8-а; 27; 29; вул.Сєдова,2; вул.Короленка,55; вул.Олімпійська,1-а; вул.Білана,40-42; вул.Білана,38-40; вул.Київська,298-а; вул.Онікієнка,75; вул.Грушевського,1; вул.Київська,302).
2. Чищення каналізаційних колодязів – бул.Незалежності,23/1; вул.Гагаріна,8-а; вул.Симоненка,2; 2-а; 2-б; вул.Симоненка; вул.Фельдмана.
3. Обхід дільниці №25; 26; 27; 28; 29.
4. Ремонт обойми люка – вул.Онікієнка,125; вул.Лагунової,10-а.