Інформація про виконання робіт КП «Броваритепловодоенергія» за 19.03.-21.03.2021 р.

Дільниця технічного обслуговування внутрішньо-будинкових систем

1. Прочищення каналізаційної системи – вул.Героїв Небесної сотні,7-а/33; вул.Голуба,1; вул.Олімпійська,3; вул.В.Великого,8/67; вул.Олімпійська,4/39; вул.В.Великого,10;  вул.Київська,288/9; вул.Грушевського,3; вул.Лагунової,1/9; вул.В.Великого,1;  вул.Київська,290-а; вул.Я.Мудрого,51/3; вул.Гагаріна,8; вул.Онікієнка,8; вул.Голуба,1/3; вул.Київська,300-в/72.

2. Обстеження відповідно звернень – вул.Гагаріна,5/35; вул.Гагаріна,1/44;  вул.Петлюри,15/31; вул.Шевченка,8/4; вул.Я.Мудрого,1.

3. Спуск повітря з системи опалення – вул.Олімпійська,4/154;  вул.Москаленка,12/29; вул.Короленка,60-а/50,52; вул.Петлюри,15/154; вул.Київська,166/30;  бул.Незалежності,9-а; вул.Короленка,47; вул.Грушевського,3/132; вул.Гагаріна,2.

4. Перекриття водопостачання або опалення, в зв’язку з проведенням ремонтних робіт – вул.Грушевського,3-а/78; вул.Грушевського,3/233; вул.Грушевського,17/86; бул.Незалежності,19-а/16; вул.Київська,302-а/67; вул.Петлюри,13-а/7; бул.Незалежності,10-б/69.

5. Відновлення холодного/гарячого  водопостачання – вул.Київська,166/12;  вул.Героїв УПА,3/40; бул.Незалежності,19-а/90; вул.Петлюри,25-б/96; вул.Я.Мудрого,2; вул.Короленка,51/49; вул.Л.Українки,12/16,35; вул.Київська,302-а.

6. Відновлення централізованого опалення – вул.Москаленка,2-б; вул.Москаленка,8-а/90.

7. Відновлення роботи системи гарячого водопостачання – вул.Петлюри,15/154.

8. Ремонт системи холодного  водопостачання – вул.В.Великого,2.

9. Усунення витоку, пориву, протікання – вул.Гагаріна,3/60; бул.Незалежності,3;  вул.Петлюри,15/110; бул.Незалежності,19-а/16; вул.Петлюри,15/110; вул.Москаленка,2-б вул.Київська,298-а/198; бул.Незалежності,11/34.

10.Ревізія, ремонт або заміна запірної та водопровідної арматури – вул.Петлюри,15-а;  вул.Київська,298-а/189; бул.Незалежності,15-а; вул.Лагунової,9/89; бул.Незалежності,21/152.

11.Зварювальні роботи – вул.Київська,166.

12.Дезінфекція підвального приміщення – вул.Грушевського,3; вул.Київська,166.

Дільниця теплових мереж

1. Обхід теплових мереж.

2. Відкачування води з теплових камер – вул.Олімпійська,8-б; вул.Броварської сотні,16;  вул.Петлюри,17-ЗОШ №10; вул.Москаленка-гімназія.

3. Ремонт теплової камери – вул.Шевченка,21.

4. Засипка промоїн щебенем – вул.Героїв Небесної сотні – вул.Грушевського;  вул.Петлюри,21; вул.Москаленка,10; 12.

5. Ремонт ізоляції  надземного трубопроводу – вул.Москаленка,7; 9.

6. Виготовлення фасонних частин – вул.Героїв Небесної сотні,15/1.

7. Очищення теплових камер – бул.Незалежності,8.

Дільниця водопровідних мереж

1.Ремонт ВК-3шт:

вул.В.Великого,1-1ВК

вул.М.Лагунової,19-2ВК

2.Ревізія засувки-2шт:

вул.С.Петлюри-Незалежності-Д200

вул.Металургів,52-Д500

3.Роботи відповідно до звернень споживачів:

вул.Благодатна,22-усунення витоку води

вул.Героїв УПА,72- перекриття водопостачання

4.Благоустрій: підсипання місць просідання грунта:

вул.вул.Незалежності,4а

вул.вул.С.Петлюри,34

5.Обхід ВМ.

Дільниця каналізаційних мереж

1.Усунення засмічень-7шт(вул.Москаленко,2а, вул.Грушевського,3, вул.Київська,288, 290а,  вул.АГолуба1/3,  вул.Гагаріна,8, вул.Я Мудрого,51,)

2.Почищено від сміття та твердих фракцій-19КК:

вул.Шевченка,14-5КК

вул.Оболонська,76-4КК

вул.Оболонська,47-7КК

вул.Блодубравна,14-3КК

3.Почищено решітку на зливовому колодязі КНС-3(вул.Незалежності,53/1).

4.Благоустрій: підсипано просідання грунта на КМ:

вул. Шевченка,4-6

5.Обхід КМ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.