Інформація про виконання робіт КП «Броваритепловодоенергія» за 19.07.2021 р.

Дільниця технічного обслуговування внутрішньо-будинкових систем

1. Прочищення каналізаційної системи – вул.Олімпійська,7-а/69; вул.Білана,3/33; вул.Короленка,50; вул.Онікієнка,20; вул.Грушевського,1-а; вул.Голуба,1/3; вул.Київська,308/54; вул.Героїв УПА,13-а/54.

2. Ремонт системи водовідведення – бул.Незалежності,3/176; бул.Незалежності,10/159; бул.Незалежності,12/258; вул.Гагаріна,16/27.

3. Ремонт системи ХВП та ГВП – вул.Героїв Небесної сотні,11/11.

4. Усунення витоку, протікання, пориву – вул.Москаленка,8-а/22; вул.Лагунової,10-а/119; вул.Короленка,47/51.

5. Заміна, ремонт, ревізія  водопровідної/запірної арматури – бул.Незалежності,9-а; вул.Короленка,68-а/104; вул.Короленка,70-б; вул.Короленка,64-б; вул.Петлюри,21-а; вул.Героїв Небесної сотні,7-а.

6. Перекриття водопостачання відповідно звернень – бул.Незалежності,2-а/65; бул.Незалежності,15-а/29; вул.Грушевського,9/40; бул.Незалежності,10/147.

7. Обстеження відповідно звернень – бул.Незалежності,10/151,108; вул.Гагаріна,10/8; вул.Київська,304/67; вул.Київська,310-а/64; вул.Онікієнка,8; вул.Сєдова,1/1; бул.Незалежності,16-б/119.

8. Відновлення водопостачання – бул.Незалежності,10/135,134; бул.Незалежності,15-а/28,12; вул.Короленка,70-б/30.

9. Гідровипробування системи опалення – вул.Київська,290.

10.Дезінфекція підвального приміщення – вул.Київська,294,296.

11.Заміна сопла – вул.Короленка,59; 63.

12.Складання актів обстеження – вул.Київська,302-а/65.

13.Підключення водопостачання для будівельної бригади – вул.Олімпійська,9-а.

14.Злиття стояка ЦО відповідно заяви – вул.В.Великого,4/48.

15.Встановлення елеватора – вул.Грушевського,1-а.

Дільниця теплових мереж

1. Обхід теплових мереж.

2. Заміна теплових мереж – вул.Героїв Небесної сотні,13-11.

3. Відкачування води з теплової камери – вул.Героїв Небесної сотні,11-13.

Дільниця водопровідних мереж

1.с.Квітневе(КОС)-ревізія вентиля Д50

2.вул.В.Великого,1-розробка грунта для подальшого усунення пошкодження ВМ

3.Обхід ВМ

Дільниця каналізаційних мереж

1.Усунення засмічень-4шт (вул.Олімпійська,7а,,1а,  вул.Київська,308,  вул.Героїв УПА,13а).

2.Почищено від сміття та твердих фракцій:

вул.Київська,292-294   –  5КК

3.Почищено корзину на зливовому колодязі КНС-3(вул.Незалежності,53/1)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.