Інформація про виконання робіт КП «Броваритепловодоенергія» за 20.04.2021 р.

Дільниця технічного обслуговування внутрішньо-будинкових систем

1. Прочищення каналізаційної системи – бул.Незалежності,9-а; бул.Незалежності,2;  вул.Київська,294; вул.Гагаріна,12; вул.Петлюри,13/28; вул.Олімпійська,6-а/66; вул.Олімпійська,3/16.

2. Усунення протікань, витоків, поривів –  бул.Незалежності,10-б/115;  вул.Олімпійська,8/37; вул.Грушевського,17/237.

3. Перекриття водопостачання відповідно звернень – вул.Білана,5/11; вул.Героїв УПА,1/44; бул.Незалежності,10/120.

4. Обстеження відповідно звернень – вул.Короленка,70-б/25; вул.Короленка,7; вул.Київська,300-в/74, 87; вул.Гагаріна,9.

5. Заміна, ремонт та ревізія запірної та водопровідної арматури  – вул.Сєдова,2; вул.Олімпійська,10-а.

6. Відновлення водопостачання – вул.Гагаріна,6/48,43; вул.Лагунової,10/126, 90, 1; вул.Білана,5/11; вул.Героїв Небесної сотні,7/142; вул.Гагаріна,6.

7. Дезінфекція підвального приміщення – вул.Петлюри,13/28.

8. Гідровипробування  системи опалення – вул.Петлюри,19-а; вул.Петлюри,19-б; вул.Петлюри,21-а; вул.Петлюри,23-а; 23-б; 23-в; вул.Петлюри,25; 25-б; вул.Короленка,50; 52; 54; 54-а; 56; вул.Гагаріна,27; бул.Незалежності,8-б; бул.Незалежності,2-а; вул.Героїв УПА,5; вул.Героїв УПА,7-а.

9. Ремонт системи водопостачання – вул.Білана,5/11; вул.Петлюри,19-а/83.

10. Підготовчі (демонтажні) роботи – вул.Гагаріна,9.

11. Складання актів відповідно звернень – вул.Сєдова,2/20; вул.Героїв Небесної сотні,5-а/62.

12. Прочищення приладів опалення – вул.Героїв УПА,17-б/1.

Дільниця теплових мереж

1. Обхід теплових мереж.

2. Гідравлічні випробування теплових мереж – від кот. по вул.Київська,225; вул.Шевченка,21/1; вул.Київська,153; вул.Сірка,7.

3. Усунення пошкоджень ТМ – вул.Л.Українки,12.

Дільниця водопровідних мереж

1.Усунення пошкодження ВМ:

вул.М.Лагунової,7- встановлення хомута Д150

2.Реваізія засувки-3шт:

вул.Гагаріна-М.Лагунової-Д250

вул.М.Лагунової,2-Д100

вул.М.Лагунової,4-Д250

3.Відкачування води з ВК-2шт:

вул.М.лагунової,2-1ВК

вул.М.Лагунової,4-1ВК

4.Благоустрій:

вул. Незалежності,6-8-підсипання місць  просідання грунта щебенем

вул.Незалежності,10а-внесення рослинної землі та планування площі на місці усунення пошкодження ВМ

5.Обхід ВМ.                                   

Дільниця каналізаційних мереж

1.Усунення засмічень-5шт (вул.Оболонська,76, вул.Незалежності,9а, 2, вул.ГНС,11, вул.Гагаріна,8,).

2.Почищено від сміття та твердих фракцій-8КК:

вул.Гагаріна,1-7КК

вул.Незалежності,2-1КК

3.Почищено решітку на зливовому колодязі КНС-3(вул.Незалежності,53/1).

4.Обхід КМ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.