Інформація про виконання робіт КП «Броваритепловодоенергія» за 23.04.-25.04.2021 р.

Дільниця технічного обслуговування внутрішньо-будинкових систем

1. Прочищення каналізаційної системи – вул.Грушевського,3/253; вул.Москаленка,8-а; вул.Олімпійська,4; вул.В.Великого,10-а/52; вул.Гагаріна,27/144; вул.Сєдова,2/26; вул.Гагаріна,29.

2. Усунення протікань, витоків, поривів –  бул.Незалежності,14/1 кв.112; вул.Короленка,68-б/147.

3. Перекриття водопостачання відповідно звернень – вул.Короленка,56-а/40; вул.Лагунової,4-а/6;  вул.Білана,5/58; бул.Незалежності,15/40.

4. Обстеження відповідно звернень – вул.Лагунової,4-а/18, 6; вул.Гагаріна,1/42; вул.Короленка,56-а/40; вул.Білодубравна,4/51; вул.Короленка,60/80; вул.Голуба,1/3 кв.8; вул.Петлюри,25-б/96.

5. Заміна, ремонт та ревізія запірної та водопровідної арматури  – вул.Героїв УПА,7-а/52; вул.Олімпійська,10; вул.Петлюри,25-б; вул.Петлюри,23-а; вул.Грушевського,17.

6. Відновлення водопостачання – вул.Петлюри,23-а/34; вул.Лагунової,13-б/140; вул.Гагаріна,12; вул.Олімпійська,4/14; вул.Героїв  УПА,7-а/37.

7. Гідровипробування  системи опалення – бул.Незалежності,2; 3; вул.Поповича,4; 6; 10.

8. Ремонт системи водовідведення – вул.Лагунової,13-б.

9. Дезінфекція підвального приміщення – вул.Грушевського,3/253.

10.Промивання системи опалення – бул.Незалежності,10-б.

11.Демонтажні (підготовчі) роботи  –  бул.Незалежності,15/52.

12.Складання актів обстеження – вул.Грушевського,3-а/103; вул.Я.Мудрого,8/16.

13.Зварювальні роботи – вул.Гагаріна,12/2; бул.Незалежності,12/73.

14.Відкачування води з підвальних приміщень – вул.Петлюри,21-а.

Дільниця теплових мереж

1. Обхід теплових мереж.

2. Усунення пошкоджень ТМ –  вул.Москаленка,1-12-а.

3. Відкачування води з теплових камер – вул.Олімпійська.

4. Заміна теплових мереж  – вул.Л.Українки,12.

5. Благоустрій на проїжджій частині – вул.Київська,302-а; вул.Київська,302.

6. Бетонування обійми люка на ТК – вул.Короленка,49.

Дільниця водопровідних мереж

1.Ревізія засувки:

вул.Старотроїцька-Леваневського-Д100

2.Ремонт ПГ

вул.Б.Хмельницького(“Анжио”)-1ПГ

3.Чищення ВК

вул.Б.Хмельницького(“Анжио”)-1ВК

4.Ремонт – 2ВК:

вул.Броварської Сотні(м-н “Фора”)-1ВК ремонт горловини

вул.Броварської Сотні-Мира-1ВК ремонт горловини з заміною люка

5.Роботи відповідно до звернень споживачів

вул.Благодатна,121-усунення витоку води

вул.Благодатна №№122/1, 122/2, 122б-ремонт вентиля Д20

вул.Зазимський шлях,35- ремонт вентиля Д20

6.Благоустрій:

вул.Благодатна-Зазимський шлях-вивезення буд.сміття

вул.Броварської Сотні-Олімпійська- вивезення буд.сміття

Дільниця каналізаційних мереж

1.Усунення засмічень-9шт(вул.О.Онікієнка,14, вул.Олімпійська,7, вул.Героїв УПА,11, 17в,  вул.В.Великого,10а, вул.Гагаріна,29, вул.Сєдова,2, вул.С Петлюри,21а,  вул.Грушевського,3).

2.Почищено від сміття та твердих фракцій:

вул.М.Лагунової-4КК

3.Почищено решітку на зливовому колодязі КНс-3(вул.Незалежності,53/1)

4.Відкачування стоків з КК по вул.Оникієнка,14

5.Відкачування стоків  по вул.Я.Мудрого,90а

6.Відкачування стоків на місці пошкодження КМ по вул.М.Лагунової.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.