Інформація про виконання робіт КП «Броваритепловодоенергія» за 24.06.-28.06.2021 р.

Дільниця технічного обслуговування внутрішньо-будинкових систем

1. Прочищення каналізаційної системи – вул.Грушевського,17/250; вул.Київська,302; вул.Олімпійська,10/13,17; вул.Короленка,50/38,56; вул.Голуба,5-б/57; вул.Петлюри,23-б/120; вул.Олімпійська,1-б; 1-а; вул.Гагаріна,2/13,10; вул.Лагунової,10-а/110; вул.Петлюри,17/48; бул.Незалежності,8; вул.Короленка,60-а; 60-б; 61; вул.Київська,300-б; 300-в; вул.Голуба,5-б/57;  вул.Олімпійська,4/154; бул.Незалежності,16-а; вул.Петлюри,17-а/46;  вул.Київська,310-а; вул.Онікієнка,14/4; вул.Голуба,1; вул.Москаленка,6/25; бул.Незалежності,9-а; вул.Олімпійська,2-а/252; бул.Незалежності,8; вул.Олімпійська,1-а/6; вул.Я.Мудрого,1/29; вул.Грушевського,1; вул.Короленка,51; 64.

2. Обстеження відповідно звернень – вул.Київська,302; вул.Лагунової,4/38; вул.Я.Мудрого,6/24; вул.Гагаріна,19/74; бул.Незалежності,16-б/152; вул.Я.Мудрого,4/65; бул.Незалежності,7/114; вул.Гагаріна,3/56; вул.Гагаріна,27/156; вул.Короленка,65/31; вул.Гагаріна,19/74; вул.Грушевського,1-а/46; вул.Олімпійська,10-а/1; бул.Незалежності,15; вул.Я.Мудрого,8/3; вул.Лагунової,13-б/74; вул.Лагунової,4-а; бул.Незалежності,10/24.

3. Ремонт системи водовідведення – бул.Незалежності,12-а; вул.Голуба,5/39;  вул.Київська,300-в; вул.Лагунової,18; вул.Київська,310-а/95.

4. Усунення витоку, протікання, пориву – вул.Київська,300-в; бул.Незалежності,21/99; вул.Гагаріна,2/4; вул.Олімпійська,1-а/42;  вул.Лагунової,10-а/39; бул.Незалежності,21/99.

5. Зварювальні роботи – вул.Лагунової,10-а/39.

6. Перекриття водопостачання відповідно заяв – бул.Незалежності,10; вул.Петлюри,17; бул.Незалежності,2/95; бул.Незалежності,12-а/110; вул.Грушевського,1-а; вул.Лагунової,4/38; бул.Незалежності,16-б/152.

7. Складання акту відповідно звернень – вул.Сєдова,1/22.

8. Дезінфекція підвального приміщення – вул.Петлюри,23-б/120.

9. Відновлення водопостачання – вул.Петлюри,17/65; вул.Олімпійська,7-а/101; вул.Олімпійська,8/39; бул.Незалежності,2/99;  вул.Білана,3/23;  вул.Олімпійська,10-а/107; бул.Незалежності,21/132.

10.Ревізія, заміна запірної арматури – бул.Незалежності,16-в/180; вул.Олімпійська,9-а; вул.Петлюри,23-б/38; вул.Петлюри,13-а; вул.Грушевського,17; вул.Київська,292; вул.Київська,300-в.

11.Відновлення роботи насосного обладнання – вул.Гагаріна,1; 6; вул.Героїв УПА,13/34; вул.Героїв УПА,3/38; вул.Героїв УПА,1/46; вул.Петлюри,19-а/69;  вул.Петлюри,25-б/48,96.

Дільниця теплових мереж

1. Обхід теплових мереж.

2. Ревізія запірної арматури – бул.Незалежності – 3ТК; вул.Героїв Небесної сотні,9; бул.Незалежності,7; вул.Грушевського,1.

3. Заміна запірної арматури – вул.Петлюри,13; вул.Лагунової-ТК24; вул.Грушевського,17.

4. Відкачування води з ТК – вул.Грушевського,17.

5. Заміна теплових мереж – вул.Героїв Небесної сотні,13.

Дільниця водопровідних мереж

1. Усунення витоку води  – пров.Деснянський,6.

2. Відключення  ХВП – вул.Петлюри,13-а; вул.Київська,151-а; вул.Гончаренка,43.

3. Ревізія запірної арматури – вул.Київська,64; вул.Разіна-вул.Гордієнка; вул.Москаленка,16; вул.Броварської сотні-готель «Каїр».

4. Заміна запірної арматури – вул.Гончаренка,24.

5. Обхід та перевірка пожарних гідрантів та ВМ – вул.Москаленка; вул.Білана; вул.Білодубравна; вул.Богомольця; вул.Коцюбинського; вул.Сірка; вул.Я.Мудрого,47; ЗОШ №9.

6. Обстеження ливневої системи – вул.Металургів,27.

7. Обстеження для підключення до ВМ – вул.Мічуріна,21; вул.Старотроїцька,70.

8. Прочищення водопровідних колодязів – вул.Київська,225.

9. Ремонт обойми люка – вул.Оболонська,3.

10.Усунення протікання, витоку – вул.Тургєнєва,25.

11.Благоустрій: засипка промоїн щебенем – бул.Незалежності,2.

12.Відкачування води з ВК –  вул.Разіна-вул.Гордієнка.

13.Ремонт пожарних гідрантів – вул.Олімпійська,7.

Дільниця каналізаційних мереж

1. Усунення засмічень –   26 шт. (бул.Незалежності,8; вул.Гагаріна,8-двічі; вул.Короленка,60-а; 60-б; 61; вул.Голуба,1; вул.Короленка,50; 51; 64; вул.Київська,300-б-двічі; 300-в; вул.Київська,302; вул.Олімпійська,4; вул.Голуба,5-б; вул.Київська,288;  310-а; вул.Олімпійська,2-а; бул.Незалежності,12-а; вул.Я.Мудрого,1-а; вул.Грушевського,1; вул.Київська,286; вул.Героїв Небесної сотні,7; 17-в; вул.Геологів,2; бул.Незалежності,8; вул.Петлюри,17; 17-а ).

2. Обхід дільниці №2; №3; 4.

3. Ремонт відмостки КК – вул.Гагаріна,12 – №4; вул.Героїв УПА,11 – №1.

4. Ремонт каналізаційних колодязів – вул.В.Великого,4.

5. Прочищення решітки на КНС – бул.Незалежності,53/1-КНС-3.

6. Прочищення каналізаційних колодязів – вул.Гагаріна,8-а; вул.Симоненка,4; бул.Незалежності,8.

7. Благоустрій: засипка промоїн – вул.В.Великого,4.

8. Об’їзд КНС – №3; 5; 7; 16.

9. Відкачування води з КК – вул.Голуба А.,1.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.