Інформація про виконання робіт КП «Броваритепловодоенергія» за 24-26.09.2021 р.

Дільниця технічного обслуговування внутрішньо-будинкових систем

1. Прочищення каналізаційної системи – вул.Онікієнка,16/1,5; вул.Я.Мудрого,90; вул.Героїв Небесної сотні,7; вул.Грушевського,13; бул.Незалежності,10/135; вул.Короленка,60-б/2; вул.В.Великого,4/2; вул.Москаленка,2-а/2; вул.Олімпійська,2; вул.Олімпійська,8; вул.Петлюри,21-а; вул.Лагунової,19; вул.Київська,286; бул.Незалежності,15-а/65; вул.Шевченка,8/4; вул.Голуба,1/3 кв.12; вул.Сєдова,10; вул.Грушевського,1/903; вул.Білодубравна,4; бул.Незалежності,7; вул.Олімпійська,2; вул.Лагунової,13-б/19,18; вул.Короленка,61/21,23; вул.Москаленка,8-б/90; вул.Короленка,65.

2. Обстеження відповідно звернень – вул.Лагунової,1/9; вул.Броварської сотні,16/23; вул.Білодубравна,2-а; 14; вул.Л.Українки,12; вул.Я.Мудрого,51; 36; вул.Мічуріна,2; вул.Голуба,1; вул.Лагунової,4/41; вул.Грушевського,17/11; вул.Грушевського,11/21; бул.Незалежності,12/50; бул.Незалежності,10/135.

3. Усунення витоку, протікання – вул.Петлюри,17-а; бул.Незалежності,2/299; бул.Незалежності,6-б; вул.Короленка,70-б/100; вул.Петлюри,23-б/128.

4. Заміна, ремонт, ревізія запірної/водопровідної арматури – вул.Короленка,70-б; вул.Петлюри,25/45.

5. Заповнення системи опалення – вул.Петлюри,23-в; вул.Петлюри,15/94; вул.Петлюри,21-а; бул.Незалежності,21; вул.Короленка,52; вул.Петлюри,17; 17-а.

6. Відновлення водопостачання – бул.Незалежності,12; вул.Сєдова,4; вул.Київська,298-а/94.

7. Ремонт системи водовідведення – вул.Короленка,61-а/53; вул.Київська,294/25.

8. Відкачування води з підвального приміщення – вул.Грушевського,3.

9. Перекриття водопостачання відповідно заяви – бул.Незалежності,11;  вул.Гагаріна,27/185; бул.Незалежності,12/244; вул.Шолом-Алейхема,96/49.

10.Демонтажні ремонтно-будівельні роботи – вул.Гагаріна,27/1; вул.Київська,294/25.

Дільниця теплових мереж

1.Обхід теплових мереж.

2.Планова заміна теплових мереж – вул.Грушевського,5-7.

3.Цегляна кладка лотків ТМ – вул.Я.Мудрого,90.

Дільниця водопровідних мереж

1.Усунення пошкодження ВМ:

вул.Янченка,95-встановлення хомута Д150

2.Чищення ВК:

с.Перемога-1ВК

3.Ревізія засувки-3шт:

с.Перемога-Д250-2шт

вул.С.Петлюри,23в-Д100

4.Ревізія та прочищення ПГ:

вул.Коцюбинського,5-1ПГ

5.Обхід ВМ.

Дільниця каналізаційних мереж

1.Усунення засмічень  – 13шт (вул.О.Білана,  вул.М Лагунової,13б,  вул.Олімпійська,2, вул.Москаленка,25,  вул.Київська,286,153,  вул.Короленка,65,  вул.Сєдова,7,  вул.Незалежності,15а, 104, вул.Білодубравна,4, вул.ГНС,74, вул.Короленка,60б).

2.Почищено від сміття та твердих фракцій:

вул.Я.Мудрого,47-6КК

вул.Шевченка,12а-9КК

вул.Олімпійська,3-5КК

3.Обхід КМ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.