Інформація про виконання робіт КП «Броваритепловодоенергія» за 26-28.11.2021 р.

Дільниця технічного обслуговування внутрішньо-будинкових систем

1. Обстеження та усунення відповідно звернень –  Олімпійська,4/100, Київська,304, Г.Н.Сотні,11, Короленко,54а/38, Гагаріна,5/21, М.Лагунової,4а/8, Білана,5/13, Київська,296а/213, Лагунової,4а/68, Незалежності,10/70, Незалежності,10/79,78, Незалежності,16б,16в, Гагаріна,19/2, С.Москаленка,8а, С.Москаленка,12/4

2. Прочищення каналізаційної систем та дезинфекція – Короленка,61/8, Олімпійська,10а/146, Кобзарська 4, Гагаріна,23 “КОМ_ КОН”, Незалежності,10б/71, Я.Мудрого,6/1, Незалежності,2/244, Г.Упа 7а/37,145, Незалежності,2, Гагаріна,10а, Короленка,59/63, М.Лагунової,15/7/3, Незалежності,10б, Гагаріна,10а, Грушевського,1, Грушевського,3б,  Короленка,59, Короленка,61, С.Москаленка,2б/4

3. Усунення витоків, протікань, поривів –  Незалежності,6б, Незалежності,10/стомат. Короленка,54а/25,

4. Заміна, ремонт та ревізія  запірної арматури  –  О.Білана 5/4п, Нерасова,1а/16, Москаленко,2б, Незалежності,19а/49, Некрасова,1а/16, О.Білана 5/4

5. Розвоздушка систем центрального опалення та гарячого водопостачання –  Олімпійська,2,4, Короленка,47,50,52,54а,56а,70,70б, Київська,294, М.Лагунової,4,8,10а, С.Петлюри,13,13а,15, 17,23в,25, Незалежності,21, Гагаріна,3,6,10а,11, Г.Н.Сотні,5а

Дільниця теплових мереж

1. Усунення пошкодження:

Героїв Небесної Сотні,11– розриття та зварювальні роботи на трубопроводі ЦО

Грушевського,17– розриття та зварювальні роботи на трубопроводі ГВП

С.Петлюри,13а — розриття та зварювальні роботи на трубопроводі ГВП

2. Благоусрій та ізоляційні роботи: Олімпійська,2,4

Дільниця водопровідних мереж

1. Усунення пошкодження:

Київська,221 — розриття та усунення  на трубопроводі ХВП.

Київська-Гоголя – усунення  в ВК.

2. Обстеження та визначення з матеріалами згідно звернень: Чехова,18, Осіпова,23, Гайдамацка,39, Лагунової,4, М. М.Лагунової – ШК, №8

3. Ремонт ВК: Гагаріна 14, Героїв Небесної Сотні 7

3. Благоустрій: Київська,221

Дільниця каналізаційних мереж

1.Усунення засмічень –  10 (Короленко 59, С. Петлюри 16г, Грушевського 3а, Я. Мудрого 53,    Шевченка 15, Олімпійська 1б, Олімпійська 2а, Г.Упа 7а, Короленка 49, Білодібровна 2а,)

2. Почищено від сміття та твердих фракцій:

Металургів,30 – 2 КК,  Олімпійська 4а, д/с Теремок – 5 КК, Неззалежності,14 (ПТУ) – 10КК,    Неззалежності,53/1 – 1 КК.

2. Обхід та ревізія засувок: Нечуй-Левіцького, Київська,223

4. Промивка кан. мережі КО-502  по Металургів- магістраль Сєдого  – 200м та Я.Мудрого,4 – 175м.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.