Інформація про виконання робіт КП «Броваритепловодоенергія» за 30.04.-04.05.2021 р.

Дільниця технічного обслуговування внутрішньо-будинкових систем

1. Прочищення каналізаційної системи – бул.Незалежності,2/297; вул.Петлюри,16-г/8; бул.Незалежності,8-б/45; бул.Незалежності,16/3; вул.Петлюри,19-а/47; вул.Героїв Небесної сотні,7-а/24,20,34; вул.Поповича,4/2,4,10; вул.Москаленка,17/4; вул.Сєдова,1/15, 5; вул.Онікієнка,71-а/1; вул.Гагаріна,27/127; вул.Броварської сотні,16/71,51; вул.Олімпійська,1/3; вул.В.Великого,1-2; вул.Гагаріна,12; вул.Київська,294; бул.Незалежності,5; вул.Гагаріна,12; вул.Лагунової,13-а; вул.Москаленка,2-а/31; вул.Москаленка,8-а; вул.Олімпійська,6/3; вул.Онікієнка,75/15; вул.Гельсінської групи,7; вул.Олімпійська,9/3; вул.Петлюри,17/77; вул.Київська,300-а/3,2; вул.Сєдова,2/42; бул.Незалежності,8-б/45; бул.Незалежності,16-в/3; вул.Героїв Небесної сотні,5-а/38; вул.Короленка,60-б/2; вул.Київська,308/54; вул.Москаленка,8-б.

2. Усунення протікань, витоків, поривів –  вул.Короленка,64-а/118; вул.Героїв Небесної сотні,5-а/38,20; вул.Героїв  УПА,13-а/51; вул.Короленка,65/2; вул.Короленка,60-б/45; бул.Незалежності,12/222; вул.Короленка,56/80; вул.Короленка,64-а/118; вул.Гагаріна,14/54; бул.Незалежності,10/13; вул.Короленка,60-б/45.

3. Перекриття водопостачання відповідно звернень – вул.Москаленка,2/48; вул.Петлюри,21-а/120; вул.Короленка,65/2.

4. Обстеження відповідно звернень – бул.Незалежності,12; вул.Київська,292/27; вул.Короленка,68-б/6; бул.Незалежності,10/13; вул.Лагунової,4/12; вул.Героїв Небесної сотні,7/120,6; вул.Героїв Небесної сотні,5-а; вул.Я.Мудрого,90/6; вул.Короленка,61/68; бул.Незалежності,2/297; вул.Короленка,64-б.

5. Відновлення водопостачання – вул.Лагунової,10-а/140; вул.Лагунової,9/67; вул.Гагаріна,1/66; вул.Героїв УПА,17-в/25; вул.Київська,294/27; бул.Незалежності,7/51; вул.Короленка,60-а/46; вул.Петлюри,19-а/26; вул.Короленка,60-б/5; вул.Білодубравна,6/23; вул.Геологів,2/6; вул.Москаленка,2-а/96; бул.Незалежності,16-а/176;  вул.Лагунової,9/67; бул.Незалежності,12/142,107; бул.Незалежності,12-в/84.

6. Ремонт системи водовідведення – вул.Петлюри,21-а.

7. Ремонт сантехнічного обладнання – бул.Незалежності,3/165.

8. Гідровипробування системи опалення – вул.Героїв УПА,17-в.

9. Промивання системи опалення – вул.Гагаріна,27.

10.Складання актів відповідно звернень – вул.Київська,166/11.

Дільниця теплових мереж

1. Обхід теплових мереж.

2. Усунення пошкоджень ТМ –  вул.Лагунової – ТК-21Б; бул.Незалежності,2.

3. Відкачування води з теплових камер – вул.Лагунової,2; вул.Короленка,47; 51; вул.Київська,310-а; бул.Незалежності,2; вул.Гагаріна,12; 7; вул.Грушевського,3; вул.Короленка,54-а.

4. Ревізія запірної арматури  в ТК – вул.Металургів; вул.Короленка; вул.Шевченка,21; вул.Онікієнка,6/1; вул.Онікієнка,77/1; бул.Незалежності – промзона.

5. Зварювальні роботи в ТК – вул.Шевченка,21.

Дільниця водопровідних мереж

1.Благоустрій: підсипка щебенем

вул.Незалежності,4а, вул.Залізничеа-Січевих Стрільців, вул.Київська,2, вул.Янченка,118, вул.Героїв УПА,12-14, вул.Коцюбинського,13.

2.Ревізія засувки   Д150-2шт по вул.Старотроїцька,131а.

Д100-1шт по пров.Тихий.

Д100-1шт по вул.Старотроїцька-Болбачана.

3. вул.Я Мудрого,94 – чистка, ремонт ВК.

4.Ремонт ВК  по вул.Москаленко,29.

вул.Федорова-Глінки.

вул.Героїв УПА,14,74.

4.Обхід ВМ.

Дільниця каналізаційних мереж

1.Усунення засмічень – 14шт(вул.В Великого,1, вул.Гагаріна,8,12, вул.Незалежності,8б,  вул.Київська,300в,308,  вул.К Русі,9, вул.Олімпійська,9, вул.Сєдова,2, вул.Поповича,4, вул.ГНСотні,7а, вул.Короленка,60б, вул.Москаленка,8б,  вул.Броварської Сотні,16.).

2.Почищено від сміття та твердих фракцій:

вул.Київська,300б,300в  –  8КК

вул.Поповича,4  –  5КК

вул.Гагаріна,8  –  4КК

вул.Короленка,47  –  9КК

вул.Москаленка,49  –  10КК

3.Відкачування стоків на місці пошкодження КМ Д200 по вул.М.Лагунової,1-3.

4.Почищенно решітку на зливному колодязі по вул.Незалежновсті,53/1.

5.Обхід КМ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.