Інформація про виконання робіт КП “Броваритепловодоенергія” за період 30.04.-03.05.2020р.

Дільниця технічного обслуговування внутрішньо-будинкових систем

Виконані роботи відповідно 37-ми  звернень мешканців м.Бровари та планів роботи на поточний місяць, а саме:

  1. Прочищення каналізаційної системи – вул.Голуба,5/76; вул.Короленка,65; бул.Незалежності,12; вул.Онікієнка,8; вул.Л.Українки,2-а; вул.Онікієнка,20/2; вул.Петлюри,23-в/9; бул.Незалежності,10; вул.Олімпійська,4/79; вул.Петлюри,19-а/80; вул.Грушевського,3; вул.В.Афганців,17/3; вул.Київська,168/27; вул.Білодубравна,4/27; вул.Героїв УПА,17-в/30; вул.Гагаріна,27/79;
  2. Ремонт системи гарячого водопостачання – вул.Олімпійська,4/39;
  3. Ремонт системи водовідведення – вул.Онікієнка,8; вул.Петлюри,15;
  4. Усунення протікання, витоків, поривів – бул.Незалежності,15/176; вул.Короленка,49/42; бул.Незалежності,10; бул.Незалежності,9-а/72; вул.Короленка,64-б/95; вул.Гагаріна,27;
  5. Заміна, ремонт, ревізія запірної та водопровідної арматури – вул.Гагаріна,14/4; вул.Гагаріна,14/4; бул.Незалежності,9-а/72;
  6. Відновлення гарячого водопостачання –  вул.Петлюри,17-а/50,57,65; вул.Петлюри,23-а/47; вул.Грушевського,9/65;
  7. Відновлення роботи насосного обладнання – вул.Короленка,50/44; вул.Короленка,56/36; вул.Лагунової,9/67;
  8. Дезінфекція підвального приміщення – вул.Гагаріна,27; вул.Петлюри,15; вул.Грушевського,3; вул.Героїв Небесної сотні,11.

Дільниця теплових мереж:

  1. Обхід теплових трас;
  2. Ревізія запірної арматури – вул.Короленка,68 – 32 шт.; вул.Білана,1/1 – 14 шт.
  3. Ремонт запірної арматури – вул.Короленка,52,54 – 12 шт.
  4. Відкачування води з теплових камер – вул.Олімпійська,10; вул.Грушевського,3; вул.Я.Мудрого,47; вул.Грушевського,17; вул.Короленка,54-а; вул.Короленка,50;
  5. Засипка промоїн – вул.Олімпійська,10;
  6. Усунення поривів на трубопроводі теплопостачання (зварювальні роботи) – вул.Гонти,2; вул.Білана – кафе «Колібрі»;
  7. Усунення поривів на трубопроводі гарячого водопостачання – вул.Гагаріна,27; вул.Грушевського,17;
  8. Благоустрій місця проведення ремонтних робіт – вул.Гагаріна,27;
  9. Перевезення залізобетонних плит – вул.Гагаріна,27 – вул.Я.Мудрого,96.

Дільниця водопровідних мереж:

  1. Обхід водопровідних мереж згідно графіку;
  2. Вул.Київська,7-обстеження з метою визначення  можливості  підключення до водопровідної мережі.
  3. Відкачування дощової води з двох водопровідних колодців по вул.Оболонська, Тургенєва та вул.Коновальця-Молодіжна.
  4. Промивання 17 пожежних гідрантів: вулГагаріна-2од., вул.Незалежності-5од, вул.Короленка-3од., вул.Олімпійська-7од.

Дільниця каналізаційних мереж:

  1. Усунення засмічень-19 шт;
  2. Обхід каналізаційних мереж згідно графіку;
  3. Промивання  машиною КО-502  по вул.Короленка,49-230м;
  4. Почищено від сміття та твердих фракцій-17КК: по вул.Героїв УПА,11-3од., вул.Незалежності,53/1-1од., вул.Металургів,9-2од., вул.Металургів,11-2од., вул.Металургів,13-3од., вул.Оникієнка,16-18-6 од.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.