Шановні споживачі! До вашої уваги інформація про виконання робіт КП «Броваритепловодоенергія» за 10-12.12.2021 р.

Дільниця технічного обслуговування внутрішньо-будинкових систем

1. Прочищення каналізаційної системи, дизинфекція : Грушевського 14\1 2пар, Гагаріна 10\31 , 27\ 3пар,Гагаріна 2, Москаленка 17\6, Незалежності 2\28, 2\38, 2а\22, 16а, Білодубравна 2\38, Короленко 51,С. Петлюри 15\3, Онікієнка 8, Незалежності 14\1, М. Лагунової 10а\1

2. Обстеження відповідно звернень, складання актів: Київська 312\2, Гагаріна 6\46,Київська 312\2

3. Усунення витоків, протікань, поривів: Олімпійська 1а, Гагаріна 2\ 3пар, 2\27 , Грушевського 1\805 Голуба 1\3 71,76,, Незалежності 14\1 кв.112, Гагаріна 6\46, Г.Н. Сотні 15б\107, 75, 105, Москаленка 13\8.

4. Заміна, ремонт та ревізія запірної арматури та мереж: Г.Н.Сотні 7\25 Голуба 1\3

5. Розвоздушка систем центрального опалення та гарячого водопостачання: В. Афганців 7а, Г. Упа 7а\52, С. Петлюри 15\4, 142 , 19 б\51, 17 Короленко 70б, 64б, Грушевського 3\55, 17/ 110, 201, 6-8 пар, Шевченка 8\22, М.Лагунової 4, 4а, Олімпійська 2\90, 171, Онікієнко 10 , 75,

6. Перекриття і відкриття згідно заявок: Москаленко 2б

7. Затоплення: Г.Н. Сотні 15б\75, Москаленка13\8

Дільниця теплових мереж

Усунення пошкоджень: Короленко 64, Грушевського 3, М. Лагунової 3

Очищення колодців від бруду:

Пошук витоків, обстеження: Г.Н. Сотні 15, кот. Я. Мудрого 96 , М. Лагунової 4

Благоустрій: Металургів 22, Короленко 64, Грушевського 3

Дільниця водопровідних мереж

1. Обхід водомережі на предмет витоків та накриття ВК по вул.: С. Петлюри, Незалежності, С. Бендери, Декабристів, Онікієнко73

2. Відкачка води – Онікієнко 73

3. Заміна мереж: Миколаївка 23- 28, Костомарова 46

4. Чистка ВК: Шевченка11

5.Усунення витоків: Короленко 22, Старченка 45 , 11

 

Дільниця каналізаційних мереж

 

1. Усунення засмічень: , Незалежності 16 б, 16 В, 2а, 7 ,, Білана 40, Білодубравна 2 , Седова2, Гагаріна23, 26 Короленко 64, Київська 296б , Лагунової 10, Гагаріна 8, Київська 296а,

2. Прочищено від сміття та твердих фракцій: Онікієнка, Броварської сотні , Білодубравна 4, Гагаріна 23,

3 . Ремонт колодязів та люків: Москаленка 8б,Онікієнка 62,

4. Обхід: Дільниця№ 21 Янченка 2

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.