Шановні споживачі! До вашої уваги інформація про виконання робіт КП «Броваритепловодоенергія» за 14. – 16.01.2022 р.

Дільниця технічного обслуговування внутрішньо-будинкових систем

1. Прочищення каналізаційної системи, дизинфекція:  В.Великого 4/9, Г.Н.Сотні,7а/1, М.лагунової 19/81, Короленка 54А/62, Оникієнка 69, А.Голуба 1/3, Київська 298А/282.

2. Обстеження відповідно звернень, складання актів:  Грушевського 11/33,  1/102,  Короленка 68 (салон краси),  В.Великого 8/6,

3. Усунення витоків, протікань, поривів:  Гагаріна 1/2,  27/96, 104, В.Великого 8, Мудрого 1/15,  2/4,  Поповича 10.

4. Розвоздушили системи центрального опалення та гарячого водопостачання:  М.Лагунової  4/13,17,  Незалежності 3А/15, 5/67,73, 15/231,  В.Великого 2/82,  Олімпійська 7/79, С.Петлюри 13А/8, 23Б/318,  17/138, 142, Оболонська 47/8, А.Голуба 5/1п.,  Героїв Небесної Сотні 9/2п., Гагаріна 7/69, Короленка 49/56,  Київська 300В/75.

5.Заміна, чистка сопла, вентелів:  В.Великого 1/1п.,  Короленка 54.

6.Відкачка стокової води: Незалежності 3Б.

7. Відновлення ЦО, ГВП: В.Великого 2,  Поповича 10/11,16.

8. Перекриття, відкриття ХВП; ГВП; ЦО: Гагаріна 10А/5, Київська 300Б,/56.

 

Дільниця теплових мереж

1. Ізоляція, планування: Незалежності 4,  Поповича 6-10.

2. Обхід: закріпленна територія,29, 31, 32, 34  – квартал.

3.Пошук виток: Київська 296Б .

4. Благоустрій: Петлюри 11Г.

5. Відкачування: Г.Н.Сотні 15/1, Петлюри 17, Незалежності 4а, Гагаріна 9.

 

Дільниця водопровідних мереж

1. Обхід: Олімпійська, Ломоносова, Єсеніна, Київської Русі, Мельника, Благодатна, Гонти.

2. Врізка: Молодіжна 7,  Симоненка 105.

3.Обстеження: Благодатна 100, Лагунової 4, Білодібравна 2-4,  Фіалковська 44, Тургенєва 16, Єсєніна 12, 24.

4. Благоустрій: Героїв УПА 3, Незалежності-Щолківська,  Короленка 56А.

5. Підключення: Короленка (алея).

6. Перекриття ХВП:  Петлюри,17 (пивбар).

7.Усунення витоку: Шевченка 4.

 

Дільниця каналізаційних мереж

1. Усунення засмічень: Гагаріна 15, Незалежності 2А, 3б,  Короленка 49, 55, Лагунової 4б, Москаленка 17, Онікієнка 8, В.Великого 10, Лагунової 3, Шевченка 14, Грушевського 1, 3А.

2. Прочищено від сміття та твердих фракцій: від Броварської Сотні  до КНС – 8, Москаленка 5,  Незалежності 53А, (КНС 3), Оникієнка  125.

3.Обхід: Металургів, Січ. Стрільців,   Металургів, Січ.Стрільців, Незалежності,  В.Великого, Броварської Сотні, проблемні ділянки.

4. Відкачка: Гонти2.

5.Обстеження: Гагаріна 5Б.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.