Шановні споживачі! До вашої уваги інформація про виконання робіт КП «Броваритепловодоенергія» за 17.12.2021 – 19.12.2021 р.

Дільниця технічного обслуговування внутрішньо-будинкових систем

1. Прочищення каналізаційної системи,  дизинфекція :  Героїв УПА 17В/39,  Короленка 57А, Незалежності 16В, Броварської сотні 16/5п., Олімпійська 8/3п., С.Москаленка 4/1п., В.Великого 1/5п., А.Голуба 5/1п., Героїв Небесної Сотні 7/2п., Гагаріна 14, Я.Мудрого 36А,  Лагунової 4/34,  Незалежності 21/152, 7/1, Київська 302А/104, Короленка 70/2, 74/11.

2. Обстеження відповідно звернень, складання актів: Гагаріна 11/60, Героїв УПА 13А/45, 17В/4п., Олімпійська 8, 2/119,  Короленка 53,  Незалежності 21/92,

3. Усунення витоків, протікань, поривів:  Петлюри 15А/77, Олімпійська 3, Героїв Небесної Сотні 7/121,  Незалежності 16В, 2/208, О.Оникієнка 20/2,  С.Москаренка 10/6, Мудрого 36/53,  Лагунової М. 4А/26,

4. Розвоздушка систем центрального опалення та гарячого водопостачання:  Короленка 68Б/73,  О.Олімпійська 8, 8/110, 1А/94, 2/120,194,  О. Оникієнка 73А, В.Великого 4/6п., Незалежності 15А/15, 21/40,44, 21/40,44,  С.Петлюри 25Б/30, 19А/19, Короленка 68/72,8, 64Б/81, 70Б/22,80,119, Некрасова 1А/23,  Білодібровна 2А/4, Київська 298А.

5. Заміна сопла, вентеля:  Незалежності 3А,  Лагунової 4А.

6. Відкачка води:  Незалежності 2/2п.

 

Дільниця теплових мереж

1. Усунення пошкоджень: Лагунової 4, Короленка,57а.

2.Благоустрій:  Незалежності 16а, Москаленка 16/1, Лагунова 4, 2,  Грушевського 15, Я.Мудрого 55.

 

Дільниця водопровідних мереж

1.  Обхід водомережі , пошук витоку :  Лагунова 2,  Гагаріна, Київська,135

2. Врізка ВМ – Київська 105.

3. Відключення:  Онікієнка 16.

4. Розкопки: Пухівка,1-й підйом.

 

Дільниця каналізаційних мереж

 

1. Усунення засмічень:  Г.Упа 17в, Короленка 57а, Київська,286; Лагуноврї,11 (магістраль), Москаленка,17, Київська,300б.

2. Прочищено від сміття та твердих фракцій: Олімпійська 5, 71-75 Незалежності,53/1, 16в, Лагунової,17а.

3 . Ремонт ремонт та чистка  колодязів : Олімпійська-Бр.Сотні,  Москаленка.

4. Обхід:  Г.Н.Сотні, Грушевського, Я.Мудрого, В.Великого, Міхновського, Павлова, Онікієнка.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.