Інформація для споживачів

На виконання вимог постанови НКРЕКП №866 від 30.06.17 року КП «Броваритепловодоенергія» інформує про наміри направлення заяви на перегляд тарифів на теплову енергію, на послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води, що надаються населенню, релігійним організаціям, управителям багатоквартирних будинків, бюджетним установам та іншим споживачам  на 2017 рік до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

Повідомляємо, що розрахунки виконано відповідно до Порядку формування  тарифів затвердженого Постановою НКРЕКП  № 377 від 24.03.2016 р. «Про затвердження Порядку формування  тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води.

Пропозиції та зауваження з приводу перегляду тарифів на теплову енергію, на послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води  що надаються населенню, релігійним організаціям, управителям багатоквартирних будинків, бюджетним установам та іншим споживачам на 2017 рік приймаються на електронну адресу: teplo-brovary@ukr.net або письмово на адресу: вул. Грушевського, 3-а до 31 серпня 2017 р. (включно).

Відкриті слухання з розгляду питання перегляду тарифів на теплову енергію, на послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води  що надаються населенню, релігійним організаціям, управителям багатоквартирних будинків, бюджетним установам та іншим споживачам на 2017 рік відбудуться 1 вересня 2017 р., о 11,00, в приміщенні актової зали КП «Броваритепловодоенергія» за адресою:  м. Бровари,  вул. Грушевського, 3-а.

Обгрунтування щодо необхідності зміни тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання на 2017 рік  КП „Броваритепловодоенергія”

Розрахунок повної собівартості та тарифу теплову енергію, виробництво, транспортування та постачання по КП „Броваритепловодоенергія”на 2017 рік

Обгрунтування щодо необхідності зміни тарифів на послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води на 2017 рік  КП „Броваритепловодоенергія”

Розрахунок повної собівартості послуг з централізованого опалення та гарячого водопостачання по КП „Броваритепловодоенергія” на 2017 рік

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.