Інформація для споживачів

На виконання вимог постанови НКРЕКП №866 від 30.06.17 року КП «Броваритепловодоенергія» інформує, що  26 жовтня 2017 року в 15-00 в актовому залі підприємства за адресою м. Бровари, вул. Грушевського, 3-А будуть проведені відкриті слухання щодо схвалення проекту рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг з питання перегляду тарифів на тарифів на теплову енергію, на послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води  що надаються населенню, релігійним організаціям, управителям багатоквартирних будинків, бюджетним установам та іншим споживачам на 2017 рік.

Пропозиції та зауваження з приводу перегляду тарифів на теплову енергію, на послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води  що надаються населенню, релігійним організаціям, управителям багатоквартирних будинків, бюджетним установам та іншим споживачам на 2017 рік будуть приймаються на електронну адресу: teplo-brovary@ukr.net або письмово на адресу: вул. Грушевського, 3-а до 25 жовтня 2017 р. (включно).

Розрахунок повної собівартості та тарифу на теплову енергію, виробництво, транспортування та постачання по КП „Броваритепловодоенергія”на 2017 рік.

Розрахунок повної собівартості та тарифу на послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води на 2017 рік (населення).

Розрахунок повної собівартості та тарифу на послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води на 2017 рік (бюджет та інші).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.